Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Józanul nem megy az ismerkedés...

Józanul nem megy az ismerkedés, mit kezdhetnék ezzel? 18/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen egy lányhoz sem merek oda menni józanul. Mindenki azt hiszi hogy nekem ez nagyon könnyen megy, mert sokat bulizok, általában nagy a pofám meg sok ismerősöm van, de nem így van.


Buliban általában bekúrok elég rendesen, aztán másnap mesélik hogy ezzel meg azzal a lánnyal táncoltam, smároltam... Egyszer valakivel randit is lebeszéltem de Szerencsére másnap nem emlékeztem rá (amúgy sem mertem volna elmenni).


Miért van az hogy részegen simán isnerkedek, beszélgetek új emberekkel, de józanon nem merek senkivel kezdeményezni?



2019. máj. 3. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol oldja a gátlásokat. Próbáld meg belőni azt a pontot, amikor már elégé oldott vagy, de a kiütéstől még elég messze. (Nekem soha nem sikerült.)
2019. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
47%

Ülj/feküdj le csöndben, józanul, és képzeld el a bulis szituációkat józanul (mintha nem innál ott)!

Gondold végig, mit éreznél olyankor!

Te valamiért félsz a nőktől/ezektől a helyzetektől, és ezt a gátlást oldod fel alkohollal. Most eljutottál odáig, hogy ez zavar. Szuper kezdet. Ennek feltárására való a pszichoterápia.

2019. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
#1: Amit mondasz, az hülyeség, nem megoldás. Azzal a kevés alkohollal menjen minden randira?!?! 😱 Itt mélyebbre kell ásni.
2019. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
46%
Én pl. most fél órája jöttem rá, és mondtam ki: Félek anyámtól! Ebből ered az én hasonló félelmem, csak én nem iszok ennyit, mondván, ha nem jön össze kevés alkohollal, akkor nem vagyok érdemes arra a hölgyre.
2019. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Igényes csajok lehetnek, ha leállnak egy részeg kölyökkel.
2019. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonymousreview60 ***** válasza:
Az, hogy részeg, nem jelenti azt, hogy disznómód viselkedik. Lehet ő nem disznó, csak jó értelemben vett gátlástalan is egységnyi alkoholtól, amitől más már K.O.
2019. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld félre rakmi az alkoholt meg kéne ismerned jobban magadat.

A bulik nem párszerzésre vannak hanem egy estés párzásra


Ha találsz egy hobbit játékot sportot amiben jo vagy abbn meglelheted magadat a képességeidet és lehet igy össze hoz vlakivel sors. Írásban ismerkedj elöbb max szögezd le hogy nehezen nyitsz de igyekszel. Az alkohol sajnos nem vsak az elmét ls testet butítja...

Kicsit fejleszd magad és jó lesz az

2019. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igyál meg egy két felest ha oda akarsz menni egy lányhoz, azt annyi.
2019. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy időben én is átmentem ezen. Aztán leültem, és elgondolkodtam, hogy ugyan mi a franc hátrányom származik abból, ha valaki véletlenül nemet mond? Michael Jordan pályafutása során 32,7%-os eredményességről számolhatott be. Ez azt jelenti, hogy 1000 dobásból 673x NEM talált bele a kosárba. Hát akkor ki vagyok én, hogy egyetlen egy sikertelenséget ne tudjak elviselni?
2019. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!