Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy meg...

Éreztétek már úgy, hogy meg se kéne szólalnotok, az lenne a megoldás mindenre?

Figyelt kérdés

Állandóan csak belekavarom magam minden szrba,ahányszor csak kinyitom a szám.Úgy érzem,hogy nem tudom sem normálisan kifejezni magam (úgy ahogy azt a fejemben elképzeltem),sem egy hullámhosszra keveredni szinte senkivel.Néha az az érzésem,hogy jobb ha sehol és senkihez nem szólok.Éreztetek már hasonlóan? Volt rá megoldás?

Lehet egyáltalán fejleszteni,ha valakinek rosszak a kommunikációs képességei?


2019. máj. 3. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sok gyakorlással természetesen lehet rajta változtatni, segít az is, ha mellé sokat olvasol, tükör előtt gyakorolsz szituációkat, stb. Dugig van az internet tanácsokkal, videókkal, amik ezzel foglalkoznak. A probláma elől való elmenekülés és az, hogy nem szólsz senkihez csak súlyosbítani fogja a helyzetet, nem pedig megoldani.
2019. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudom befogadni a másik mondanivalóját.Nem érzem,nem koncentrálok rá.Ha beszélnek hozzám is már a válaszon töröm a fejem,ahelyett hogy figyelnék.Egy szociális zsákutca vagyok :/
2019. máj. 3. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Na de legalább már tudod mit rontasz el! Első lépés a fejlődéshez. (Mert igen, ez fejleszthető!)
2019. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És szokszor érzem, mert van, akivel állandóan összeveszünk.
2019. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már a kérdést se kellett volna kiírnod.
2019. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, de nálam a személyiségem miatt is van ez. Mostanában kimondom a magamét, kihúzom a gyufát, így jelezve, hogy nem akarok X, Y dologban benne lenni. Sokszor az sem jó, ha nem szólal meg az ember, mert akkor is meg tudják vele tenni a rosszat, ha nem figyel...
2019. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!