Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom magam elfogadni....

Nem tudom magam elfogadni. Milyen tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy valakit Nőnek tekintsetek?

Figyelt kérdés

A személyi igazolványom alapján nő vagyok, de nem tudom magam elfogadni. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen külső-belső tulajdonságok alapján tartotok valakit Nőnek?


Nyilván ez mindenkinek más, de hátha a felsoroltakból igaz lesz rám néhány.


Köszönöm a válaszokat.


2019. máj. 3. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Képes elcsábítani egy Férfit.
2019. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Manapság? Elég ha két lyuk van a lábad közt és tudod magad kicsit illegetni. Ja meg hogy állj szóba hímneműekkel. Ennyi bőven elég lesz nekik.
2019. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép, hajlékony lábfeje van, a hangja kellemes, a gondolkodása-stílusa határozott, de tud gyengéd is lenni, az öltözete átlagos: nem muszáj nagyon csinosnak lennie.
2019. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez erősen lábfétis gyanús.. :D
2019. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nézd. Ha van legalább egy X-kromoszómád (ha csak egy van önmagában (X-konfiguráció az XX helyett) az elég kellemetlen szokott lenni, de definíciós szempontból nem kizáró tényező), és nincs egyetlen Y-kromoszómád sem, akkor részemről nő vagy (külső tulajdonság-fronton a többi ezzel általában jön magától, mert ez a felállás rendesen garantálja a nemi szervek kifejlődését, a női nemi hormonok termelését (amiből adódóan jelentkeznek a másodlagos nemi jellegek) meg effélék). Amennyiben egy emberi test valamilyen okból kifolyólag nem mutat tipikusan nőies jellegzetességeket (arányaiban szélesebb medence, gyenge (ránézésre akár hiányzó) szőrzet bizonyos testtájakon, mint a mellkas nagy része vagy az arc, kialakult mellek (méretüktől függetlenül)), nem feltétlenül fogom elsőre női testként felismerni, de amennyiben a tulajdonosa biológiai értelemben nő, természetesen nőnek fogom tekinteni.

Ami a belső tulajdonságokat illeti, ami nem hormonálisan determinált (úgy tűnik, a nőknél a fejlettebb empátia és a gondoskodásra irányuló erősebb késztetés ilyesféle okokból jellemző), azt nem merném tudományos szempontból női tulajdonságként kezelni. Amennyiben, továbbá, egy személy nem mutat nőies jellegű viselkedést ebben az értelemben, de a fenti (első bekezdés) értelemben per definitionem nőnek minősül, értelemszerűen nőnek fogom tekinteni.

(Ha van valami releváns különbség a nő és Nő között (ahogy következetesen leírod a szót), és félreértettem a kérdést, elnézésedet kérem.)

2019. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Női nemi szerv és női mell,

Fogadd el magad ahogy vagy, lehet nem te vagy a legnöiesebb de nem is kell annak lenned, ha más próbálsz lenni, mint aki vagy attól csak rosszabbul fogod érezni magad

Viselkedj ahogy jól esik, öltözz ahogy akarsz, legyél aki vagy és kész, ha kényelmetlen megfelelni a normáknak akkor ne tedd


Mellesleg az önbizalom az, ami egy nőt nővé tesz

2019. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!