Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha közel 24 évesen nincsen se...

Ha közel 24 évesen nincsen se végzettségem, se munkahelyem, akkor ássam el magam, vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Érettségim van, jó tanuló voltam, pontjaim viszonylag rendben vannak, csak középsuli után fogalmam sem volt, hogy mit tanuljak, de az egyetemet mindenképpen akartam (igen, már múlt idő), dolgoztam egy ideig, de elvesztettem a munkám (átvertek egy tanfolyammal) és azóta masszív munkanélküliség.


Igazából feladtam a munkakeresést, mert szerintem eléggé szánalmas és vicc kategória, hogy sehonnan se jeleznek vissza, de még gyárakból se.


Mi a fas_omat csináljak magammal?


Rohadtul nem akarok már egyetemre menni, mert még mindig fogalmam sincs, hogy mit tanuljak, de egyre jobban látom, hogy végzettség nélkül tényleg halál van, ebből viszont nem kérek már, túl sok volt.



2019. máj. 3. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem próbáld meg felszívni magad és próbálkozz mégis egy egyetemmel, ha nem akarod a hátralévő életedet a levegőben lógva, nyomorban eltölteni. Ha már most is nehezen találsz munkát végzettség nélkül, akkor képzelheted, mennyivel nehezebb lesz idősebben.
2019. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Legalább egy versenyképes OKJ-t csinálj meg.
2019. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Vannak ingyenes okj képzések hanem akarsz egyetemre menni.

Ne add fel. Nekem tartozás van a nyakamon amit alig tudok fizetni, és egyre rosszabbodó pszichiátriai betegségem. Ugyan van még tető a fejem felett, de ahogy mostanában csúszik ki minden a kezem közül, ki tudja meddig. Ami sz@r ügy, mert ha csúszok lefele, csúszik velem a család is. Nem hagyom, hogy a gyerekeim a lelencbe kössenek ki.

Ha én felállok a családért, a gyerekeimért, a jövőnkért, akkor te is! Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

2019. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem még érettségim sincs és mégis felvettek dolgozni. Igaz fizikai munkàra. Tudnàl dolgozni csak nem akarsz.
2019. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ja és màr a múltkor is irtam, nem lettél àtverve a tanfolyamal. A munkaügyi központos képzések ilyenek vagy elindul vagy nem. Vagy felvesznek vagy nem.
2019. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Utazz egy kicsit, például próbálj ki több mindent,személyesen menj be jelentkezni, mosolyogj lássák rajtad hogy vidám vagy és vannak terveid, esetleg ki próbálhatnád a sofőrködést így be járhatod Magyarország részeit és ha rá jöttél mit akarsz akkor tedd azt ha még mindig keresed menj tovább sofőrködj európa szerte vagy azon kívül, tanulj meg valamilyen nyelvet,amíg nem tudod mi legyél? mit akarsz? Pl sofőrködj addig is csinálsz valamit, új embereket ismersz meg utad során, láthatod hogy máshol sincs kolbászból a kerítés,ki szabadulsz az inger szegény környezetből stb..

Lehetsz furgonos B kategóriás jogsi elég, teherautó sofőr C kategória, Busz sofőr, Kamion sofőr ingyenes képzés stb..

Én ezt teszem hamarosan csak hiányzik a nyelv még de most rá fekszem,angolt javaslom.

Furgonista leszek, kemény lesz de olyan helyekre jutok el ahova nem is hittem volna.

Kitartást, sportolj valamit, nem muszáj kondi terembe járni saját testsúly is jó (fegyencedzés) könyvet ajánlom, biciklizés is jó, gyors séta, futás, tartsd magad kordában, ne hagyd el magad, légy erős, hajrá.

21F

2019. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha meg ennyire nem akarsz fizikai munkàt végezni akkor öneröböl csinàlj meg egy vagyonörit vagy valami hiànyszakmàt. Legalàbb annyit dolgozz hogy ennyi pénzed legyen. Am nem értem a te kérdéseidet hogy nem törlik. Mivel màr legalàbb 26-szor kiirtad ezt.
2019. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Én a helyedben felkeresném Horváth Balázst a Gowork Recruitment ügyvezetőjét és szereztetnék általa magamnak egy külföldi munkát. Csomó kapcsolata van Angliában, Cipruson, mindenfelé.
2019. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!