Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen egy pár ember?

Miért ilyen egy pár ember?

Figyelt kérdés
Szóval,van hogy be kell védenem egy olyam embert,aki egy szóval nem bántotta azt az illetőt,aki csinálja szegénynek a feszkót.De mikor szólok egyből hátrál(Nem vagyok nagydarab szerintem,szimplán csak határozott vagyok)És ilyen emberből miért van egyre több? Miért akarnak úgy kemények lenni,hogy a gyengébbre mennek?Mit éreznek az ilyen "emberek"?

2019. máj. 4. 01:18
 1/4 Fish1 ***** válasza:
Valószínűleg így élik ki a frusztrációjukat, vagy maguk is hasonló helyzetben vannak egy másik környezetben és ezzel kompenzálnak. Vagy otthonról hozott negatív minta, stb.
2019. máj. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek megérzik, mindennél jobban megérzik a gyengeséget és ki is használják... Ha valaki nem határozott, ha valaki nem tud kiállni magáért, nincs önbizalma, vagy kiszolgáltatott helyzetben van. Van aki jobban érzi magát, ha mást piszkál, bánt.
2019. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Miért akarnak úgy kemények lenni,hogy a gyengébbre mennek?Mit éreznek az ilyen "emberek"?"


Gyenge a gyengére megy.Az a legkönnyebb.

2019. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szégyen ez szerintem.
2019. máj. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!