Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek az ismeretlentől új...

Félek az ismeretlentől új dolgoktól?

Figyelt kérdés
Ti hogyan vetkőzitek le a félelmet? Én attól félek hogy nem fogom tudni jól csinálni azt a új dolgot és besülök, attól is félek hogy hozzám szólnak az emberek, én meg nemtudok rá mit mondani. Hogyan vetkőzzem le a félelmeimet?
2019. máj. 4. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Csak bele kell vágni és ott lenni, csinálni magadhoz képest a legjobban. Csak addig ijesztő, amíg nem kezded el.
2019. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez nálam is gyakran visszatérő probléma :/
2019. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek. Mind ilyen. Meg kell szokni a helyzeteket, és gondolj arra, hogy a többi ember is pont így van ezzel, csak van aki régebb óta gyakorolja, van aki jobban tudja titkolni mások vagy saját maga elől a félelmeit, de az ismeretlen, új dolgoktól való félelem tök alap dolog. Az is hogy nem megy minden egyszerűen, vagy ha zavarban vagy. Normális emberek ezért nem fognak bántani mert megértik, akik nem értik, azokkal meg igazán nem érdemes foglalkoznod annyira, hogy számítson a véleményük.
2019. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így van.
2019. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!