Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodik nekem mindenki?

Miért panaszkodik nekem mindenki?

Figyelt kérdés

Esküszöm már nem bírom, mert nekem nem lehet gondom az életben?

Pedig nekem is van csak én nem panaszkodom.


2019. máj. 4. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
jajj nincs értelme az életnek,jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
2019. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg empatikus és jó hallgatóság vagy. Én is ilyen vagyok, nekem mondja mindenki a baját, és kéri ki a tanácsom bizonyos helyzetekben, holott az én életem romhalmaz. Bár mondjuk én nem is vágyom arra, hogy másokra terheljem a saját problémáimat, így tökéletesen tudok koncentrálni a beszélgetőtársamra.
2019. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elmondják a gondjukat az emberek, akkor mit teszel: ötletet, javaslatot adsz, vagy csak meghallgatod őket? Ha az előbbi, akkor többnyire azért, mert jó ötleted vannak, ha az utóbbi, akkor meg jó hallgatóság vagy.

Próbáld ki 1*, hogy te mondasz valami panaszt magadról, és figyeld meg a reakciójukat. Utána az alapján viszonyulj a többiek esetleges további panaszáradataira.

2019. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!