Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új munkahelye elött normális...

Új munkahelye elött normális ha fél az ember?

Figyelt kérdés

Totál bevagyok szarva most kezdek egy olyan helyen amihez szerintem semmi tehetségem nincs, mégis ez a szakmám.


Tehát lakatos vagyok szerelni kéne majd gépeket stb, de totál hülye vagyok az egészhez azt sem tudom mifog következni vagy hogyan fogom csinálni, ez normális ilyenkor?


2019. máj. 5. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az szivàs. Legrosszabb esetben max kirúgnak.
2019. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne normális. Pár hónap és lehet én is így fogom érezni magam, szóval totál megértelek.

Ne stesszelj rá. Szerintem úgyse a mély vízbe dobnak rögtön, hanem összetesznek egy tapasztalt kollégával, aki megmutatja neked a dolgokat. Hiszen minden helyen minden gép más, nem hiszem, hogy instant el fogják tőled várni a mesteri hozzáértést. Nyugodj meg, attól megnyugszol! (:

2019. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Kis izgalom/szorongás normális, a félelem nem az. Kérjél a tapasztaltabb kollégáktól iránymutatást! Inkább kérdezz 5-ször, mint hibázz egyszer! Tanuld meg a jó módszereket, hogy 2-3. alkalommal már ne kelljen ezeket megkérdezni!

Hülyének érzed magadat vagy csak láthatóan rosszabb eredménnyel végeztél, mint a többiek. A kettő nem ugyanaz. Előbbi esetben az önértékelésed rossz. Lehet, hogy csak eltúlzod. Nem voltál te otthon túl sokat lekussolva?

2019. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nagyon sokat voltam itthon az utóbbi időben kb 2 évig.
2019. máj. 5. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:
de az eredényem sem volt a lehető legjobb.
2019. máj. 5. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig ha új munkahelyre mentem mindig bekaptam egy sanaxot, magamra öltöttem a zent, és én voltam a kis buddha 200 reinkarnációja egyszerre, és tökre nem érdekel, hogy mi történik, másnap meg ha így megtartanak hova idegeskedjek? :D
2019. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!