Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért várják el már az összes munkahelyen, hogy úgy nézzen ki az ember, mint egy topmodell?

Holnap megyek állásinterjúra és kicsit tartok tőle. Egészségügyis vagyok, most egy magánklinikán lévő állást pályáztam meg. Megnéztem a -remélhetőleg- jövendő munkatársaimat és mindegyik szilikoncicis cicababa.

Én nagyon sokat adok magamra,de alapból szerintem nem lennék szép...és biztos vagyok benne,hogy kinézet alapján fognak dönteni.

Annyira nem érzem fair-nek ezt az egészet,hogy az előnytelenebb kinézetűeknek sokkal nehezebb párt találni naaaa de a mai világba még munkát is(?!), mert az számít ki tetszik a főorvosúrnak, hiába a képzettség,tudás,gyakorlat,referencia...

Hogy lépjek túl ezen szerintetek, hogy holnap nagy önbizalommal tudjak menni...?

Valamint aki kevésbé néz ki jól, hogy tudja elfogadni, hogy aki szép, annak minden egyszerűbb?

Keress kérdéseket hasonló témákban: munkahely, önbizalom

máj. 5. 17:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Az biztos, hogy ne úgy menj be, hogy úgyse fognak felvenni. Ha szerencséd van akkor egy topmodell hr-es lesz, azok nem szeretik a konkurenciát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont máj. 5. 17:43 Privát üzenet
Mondjuk képezd magad és olyan állásra pályázz amihez nem csak a megjelenés kell. Én pl nem kinézet alapján döntök, sőt még az sem számít, hogy nő-e az illető.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont máj. 5. 17:44 Privát üzenet
Én hamarabb felvennék egy csúnya de okos lányt, mint egy gyönyörű butát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont máj. 5. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Természetesen meg van a képzettségem a szakmához és valószínűleg a többi csajnak is,ha ott dolgozhatnak, csak furcsa, hogy nincs átlagos kinézetű..

# 4/17Időpont máj. 5. 17:48 Privát üzenet
Attol hogy olyanok mennek az interjura, meg nem az az elvárás

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont máj. 5. 17:48 Privát üzenet
Rossz eleve a mentalitás, lehet hogy a világ legkedvesebb emberei. Azt hiszed hogy külső alapján fognak ítélni, de te most ugyanezt csinálod. Ilyen helyeken kell az elfogadás mert sok "szilikon cicis cica baba" fog megfordulni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont máj. 5. 17:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze, sztem egyébként biztos kedvesek a lányok.

Akkor lehet velem van a baj,hogy így gondolkodom?

Én sajnos mostanában mindenhol ezt tapasztalom,hogy elvárt a tökéletes külső...

# 7/17Időpont máj. 5. 18:02 Privát üzenet
Önbizalmaddal van baj szerintem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont máj. 5. 18:03 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Magadban kellene rendet tenni, és nem a kényszer képzeteid kivetíteni a való világra.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont máj. 5. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, tudom...de sajnos egész nap azt hallgatom, hogy a gazdag,egoista dokik,hogy kipofázzák a nőket.. :(

# 10/17Időpont máj. 5. 18:15 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ne adhatnám ki annak a lakást akinek én akarom?
Szerintetek mindent helyre lehet hozni vagy van olyan, hogy egy ember élete teljesen tönkre menjen?
Új munkahelye elött normális ha fél az ember?
Ez tényleg a “kis ember” kategória?
Miért ilyen egy pár ember?
Megvettem, de nem akarom használni mert elkopik, ez normális?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!