Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért várják el már az összes...

Miért várják el már az összes munkahelyen, hogy úgy nézzen ki az ember, mint egy topmodell?

Figyelt kérdés

Holnap megyek állásinterjúra és kicsit tartok tőle. Egészségügyis vagyok, most egy magánklinikán lévő állást pályáztam meg. Megnéztem a -remélhetőleg- jövendő munkatársaimat és mindegyik szilikoncicis cicababa.

Én nagyon sokat adok magamra,de alapból szerintem nem lennék szép...és biztos vagyok benne,hogy kinézet alapján fognak dönteni.


Annyira nem érzem fair-nek ezt az egészet,hogy az előnytelenebb kinézetűeknek sokkal nehezebb párt találni naaaa de a mai világba még munkát is(?!), mert az számít ki tetszik a főorvosúrnak, hiába a képzettség,tudás,gyakorlat,referencia...


Hogy lépjek túl ezen szerintetek, hogy holnap nagy önbizalommal tudjak menni...?


Valamint aki kevésbé néz ki jól, hogy tudja elfogadni, hogy aki szép, annak minden egyszerűbb?



2019. máj. 5. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy ne úgy menj be, hogy úgyse fognak felvenni. Ha szerencséd van akkor egy topmodell hr-es lesz, azok nem szeretik a konkurenciát.
2019. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk képezd magad és olyan állásra pályázz amihez nem csak a megjelenés kell. Én pl nem kinézet alapján döntök, sőt még az sem számít, hogy nő-e az illető.
2019. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hamarabb felvennék egy csúnya de okos lányt, mint egy gyönyörű butát.
2019. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Természetesen meg van a képzettségem a szakmához és valószínűleg a többi csajnak is,ha ott dolgozhatnak, csak furcsa, hogy nincs átlagos kinézetű..
2019. máj. 5. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Attol hogy olyanok mennek az interjura, meg nem az az elvárás
2019. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz eleve a mentalitás, lehet hogy a világ legkedvesebb emberei. Azt hiszed hogy külső alapján fognak ítélni, de te most ugyanezt csinálod. Ilyen helyeken kell az elfogadás mert sok "szilikon cicis cica baba" fog megfordulni.
2019. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze, sztem egyébként biztos kedvesek a lányok.


Akkor lehet velem van a baj,hogy így gondolkodom?

Én sajnos mostanában mindenhol ezt tapasztalom,hogy elvárt a tökéletes külső...

2019. máj. 5. 18:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmaddal van baj szerintem.
2019. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Magadban kellene rendet tenni, és nem a kényszer képzeteid kivetíteni a való világra.
2019. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom...de sajnos egész nap azt hallgatom, hogy a gazdag,egoista dokik,hogy kipofázzák a nőket.. :(
2019. máj. 5. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!