Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem lett mindenkiből, ez gond?

Elegem lett mindenkiből, ez gond?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a dolog, hogy mostanában volt egy nagyon komoly gondokkal teli (pár hónapos ) kapcsolatom. Előtte is volt már sok nőm, elvoltam velük. Mostanában a családból is elegem lett, úgy érzem sajnos hogy túl sokat voltam veluk és untatnak, nem értenek meg, és a családi bulikon mindig ugyanaz történik. A család barátaiból is elegem lett, állóvíz az egész és öregszenek (55-60as banda anyamek baráti köre). Félek,hogy egyedül maradok, de ugyanakkor nagyon jó így mostanában egyedül. Csak dolgozok, és pár igaz barátommal vagyok + nezelodok barátnő ügyben is persze,de nem köt le senki. Pontosabban amit érzek: félek magamtól,hogy mi ez nálam,hogy szeretem az egyedulletet ennyire?!. Külön élek fél éve,fokozatosan ez van. Lehet egy leválás természetes része ez? Tapasztalat,vélemény,tanács? 24F

2019. máj. 5. 20:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyival egészíteném ki, hogy mindig hajtottam szó szerint a nőket, de mostanában kezdek belefaradni abba,hogy irkalok, találkozunk és üres az egész. Jó lenne egy komoly valaki már, de azt érzem csak én hozom mindig az áldozatot. Elképzelhető hogy az előző nő hozzáállása miatt érzem ezt ? (Mert az a kapcsolat feszt erről szólt...)
2019. máj. 5. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jah vazze átérzem, én is vázze egyik nuniból ugrálok érted váze a másikba, és tiszta depi váze az élet, érted vaze most adtam el a bentlim oszt egy szar ferrárival járok vázze tesó átérezlek respekt!
2019. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugye ! A mercim is csak egy kabrió érted ott égek az maseratis haverok mellett, ez lehet sztem a gond . Ezért van önbizalomhianyom is.
2019. máj. 6. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel egy nap után én voltam ez egyetlen (értelmes) válaszoló, megegyezhetünk abba, hogy ez egy igen hülye kérdés volt ezzel a szövegkörnyezettel? :DDDDDDDD
2019. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem egyezunk meg ebben 😁.. Csak én látom komolynak a kérdést ? Mi lehet emögött ? Sőt mi lehet amögött is hogy csak hajtom a nőket. Mintha egy űr lenne bennem , nemigazán hoz semmi boldogságot. Depresszió ?
2019. máj. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!