Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet változni? Van...

Meg lehet változni? Van köztetek akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy beszólogató tudok lenni. Önmagammal nem vagyok kibékülve, a saját életemet érzem sikertelennek, úgy érzem nem vagyok fontos senkinek igazán, főleg barátoknak. Ezt az érzést pedig kivetitem a külvilágra és sokszor reagálok úgy dolgokra, ahogyan nem kéne. Szeretnék változni. Szeretném megtanulni szeretni az embereket. Szeretnék egy pozitív szemléletet kialakítani saját magamban. Van köztetek olyan, akinek sikerült? Akinek megváltozott ettől az élete? Nézegettem már különböző kezeléseket: pszichológus, access bars..és hasonlók. Érzem magamban a vágyat a változás iránt és kiváncsi vagyok, ha tényleg akarom és dolgozok rajta, akkor mennyire tud változni az életem.
2019. máj. 5. 22:43
 1/2 anonim válasza:
Ha igazán szeretnéd és egy profit is bevonsz bármi sikerülhet. Drukkolok neked
2019. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, és mindennap dolgozol rajat, akkor sikerülni fog. :) De mindenkinek más válik be. Van akinek az, hogy sok új embert ismer meg, ezáltal az ő szemléletükből azt vesz fel, amit szeretne. Van akinek elég egy mentálhigiénés központba bejárni 1x-2x. Van akinek az segít ha olyan hanganyagokat hallgat amik egy idő után át állítják a gondolatait. Az a helyzet, csúnyán hangzik, de az agyunk egy gép. Programozható. Ha rohamozod jó, és pozitív dolgokkal, egy idő után azokat keresi és találja meg. Hasznos ha kitűzöl magad elé konkrét célokat, és azok felé haladsz. Ha kis sikerélményed van, dicséred meg magad. Akkor is, ha bagatelnek gondolod. Olvass minél többet, bármilyen témában ami épít. A híreket amennyire lehet kerüld el. Mert nagyon fel tudják zaklatni az embert. Szelektáld ki azt, ami neked fontos és jó, és ami neked árt, ami felzaklat. Ha valami rossz történik, gondold végig miért történt, és fogadd el, hogy okkal alakult úgy. Mert később ugyan, de a miértre a választ még fogod kapni. Egy nagyon alap példa erre, szakít veled a párod. De megismered életed szerelmét, ami nyilván nem történhetett volna meg, ha az exed nem okoz neked fájdalmat. Minden megrázkódtatás erősebbé tesz. Minden a boldogság felé vezet. Gondolj bele, nem tudnád értékelni az örömöt, ha nem tapasztaltad volna meg a bánatot. Egy szó mint száz, igen, lehetséges. :) De a saját utatadat magadnak kell ki alakítanod, mert ami másnak bevált, neked nem biztos hogy fog. És a tapasztalás a legfontosabb, az örökös tanulás. Az életben nem kaphat senki "így kell élni" leckéket. Ez egy olyna tankönyv amit magadnak kell megírnod. Sok sikert kívánok az utadon hozzá!❤️
2019. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!