Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem állok le vitatkozni a...

Ha nem állok le vitatkozni a hülyékkel, akkor engem néznek hülyének?

Figyelt kérdés

Van hogy kommentelek valamit, amit teljesen normális stílusban teszek, gyakran tényekkel, számokkal alátámasztva, viszont mindig van egy-két (gyakran nagyon sok) hülye, aki még helyesen írni sem tud, de alpári stílusban osztja az észt. Mindenbe belekeveri a politikát és azt gondolja, hogy neki minden jár, csak mert létezik. Az értelmes válaszokra én is reagálok, de az ilyenekre nem szoktam, amivel persze csak tovább hergelem és tovább nyomja a hülyeségét. Persze szerintük, mert nem válaszolok rá, és nem fogok leállni egy nulla intelligenciával rendelkező lénnyel vitatkozni én vagyok a hülye és biztos azért nem válaszolok, mert nekik van igazuk és most bebizonyították. Az viszont zavar, hogy a többi értelmes kommentelő meg azt látja, hogy én nem válaszolok, pedig egyszerűen csak nem akarom pazarolni az energiám a buta emberekre.

Ti mit szoktatok csinálni ilyenkor?


2019. máj. 6. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne változtass ezen semmit. Ez egy nagyon jó tulajdonság.

Ne foglalkozz idiótákkal.


Egy normális ember meg nem fog hülyének nézni azért mert nem állsz le vitatkozni hülyékkel.

2019. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A hülyék hülyének néznek. És? Számít neked "a hülyék" véleménye?
2019. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Néha vagyok olyan hülye, hogy leállok hülyékkel vitatkozni. De alapvetően igyekszem rájuk hagyni. Mert egyrészt vannak akik amúgy is minden, de szó szerint minden szavadba bele kötnek. Ha írsz egyvalamit akkor arra felhoz mást és folyamatosan talál valami újat.


Vagy például legutóbb egyik válaszom után valaki kijelentette, hogy szerinte én "kamuzok" az anyagi helyzetemet illetően. És "bizonyítsam" ha igazam van. Ami ugye olyan dolog, hogy miért is kellene egy totál ismeretlennek részletes életrajzot küldenem és a magam igazát bizonygatnom? Persze erre az volt a diadalmas reakció, hogy "áhá, tudtam én hogy hazudsz".

2019. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Az értelmes kommentelők tudják,hogy miért nem válaszolsz a hülyéknek.
2019. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan, szerinted minden normális embernek az az élet célja, hogy interneten bizonygassa az igazát random idiótáknak és erre vesztegeti az idejét? Komolyan felmerül benned ilyen kérdés?-,-


Amúgy anonim oldalon miért is számítana, hogy arctalan emberek mit gondolnak rólad, akik életükbe nem láttak, nem tudják ki vagy, pláne ha idióták is. Elég szomorú, ha valakinek ettől a névtelen oldaltól függne az “identitása”.

2019. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!