Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire vagy magaddal...

Te mennyire vagy magaddal megelégedve? Mennyire vagy magabiztos?

Figyelt kérdés

Úgy is meg tudsz magaddal elégetni hogy tisztában vagy a hibáiddal és esetleg már dolgozol is rajta?

Hogy értékelnéd egy 10es skálán? 🙂



2019. máj. 6. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olyan 6.
2019. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ümm, 2-3 körül
2019. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan dolgozom a hibáimon, de a masszív öngyűlölet valahogy nem múlik. Sőt, minél több fogyatkozást ismerek fel magamban, annál inkább nem látok kiutat arra, hogy elfogadjam és egy kicsit szeressem magam.
2019. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok elégedett, borzalmas, amit csinálok, a magabiztosság is 0.
2019. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
7. Folyamatosan fejlődöm és érek, de távol vagyok még az ideálistól.
2019. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Minusz 10. Gyűlölöm magam mint a szart, a szégyen csak az hogy a sárga földig lenézem a sok rohadt seprű fejű majmot meg az alulöltözött trendi instás csitriket (18 éves vagyok, meglepő vélemény mi?), és az Ilyenek vannak jóval fölöttem. Na, ez a mai világ nagy szégyene
2019. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
69%
Mondjuk úgy, hogy vannak értékeim, amikkel tisztában vagyok és olyanok is, amikkel (még) nem. Ezekre az értékeimre a gyakorlatban is számítok és nem titkolom el őket de nem is dicsekszem velük. Vannak és kész, úgy mint a szemszínem meg a vércsoportom. Ugyanígy vannak hibáim is, amikkel tisztában vagyok és egy részükön folyamatosan próbálok javítani is vagy legalábbis számolni velük ha belekezdek valamibe. 10-es skálán egy 8-asra értékelném magam, ami nagy előrelépés a gyerekkori -20-hoz képest :)
2019. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mik a hibáim, akad bőven. Igyekszem változni, de csak annyira, hogy azért én, én maradjak.

Onbizalmam nem igazán van, magabiztos sem vagyok igazán. De mindig kiállok magamért, illetve azokért, akiket igazságtalanság ér.

Szerintem belsőre 7/10, külsőre 4-5/10.. összesen maximum 6/10.

De hátha lesz még ez jobb is :)

N

2019. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nagyon semmilyen volta és unalmas. Jó embernek sem mondtam volna magam. Leszartam mindenkit. Még azokat is akik szerettek. Csak a magam világa érdekel.

Most már inkább csak kommunikációs hibáim vannak. De azokat is sikerült elég jól fejleszteni az évek során.

Engem leginkább mások visszajelzései amik le tudnak rombolni. De lehet, hogy sokszor csak én képzelek be dolgokat.. 10/8-at adnák magamnak.

2019. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen úgy is, körülbelül most 5, szóval van min javítani, lassan 2 éve eléggé el hagytam magamat, ezen javítanom kell, különben ipari hulladék maradok.

21F

2019. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!