Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon gáz...

Szerintetek az nagyon gáz hogyha 18 évesen Mr Bean-t nézek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még 28 évesen sem gáz, szerintem. Mindenki másban kapcsolódik ki vagy talál humorosnak.
2019. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdésed gáz. A Mr Bean az egyik legjobb műsor. A rajzfilmet nézed, a félórásokat vagy a másfélórás filmeket?
2019. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen nézem, és semmi gázt nem találok benne. Sajátos humorú vicces kis műsor, egy kellemes 10 perc - fél órás kikapcsolódás, miért lenne gáz?
2019. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, Mr. Bean nagyon jó.. :))
2019. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

'I believe, they concentrated on calculus last year!'

Hihihihi

2019. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva tenném fel a kérdést? Nem gáz az ha valaki 18 évesen nem tudja értékelni Mr. Bean-t? De, az gáz lenne. Ahogy az lenne minden idősebbnél is. 47 vagyok, de majd 30 éve nézem és kedvelem. Sok-sok éve majdnem sikerült megvennem Mr.Bean naplója c. könyvet angolul, életem egyik csalódása, hogy elvitték előlem az utolsót akkor.
2019. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem lenne gáz, ha gyerekfilmeket néznél (én is ezt teszem, pedig már 2x is elmúltam 18), de a Mr. Bean eleve minden korosztályt megcéloz, mivel röhögni mindenki szeret. :)
2019. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2019. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Egyáltalán nem gáz Anyukám Óvónő 57 éves és még mai napig nézi a tévében a filmet vele nem a minimaxos mese változatot és nagyon jó kellemes kikapcsolódást nyújtó műsor.

Sógorom 25 éves és Ő is szereti nézni. Szóval nincs ezzel semmi baj Én is szeretem nézni.

2019. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!