Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a tökéletes...

Mi a véleményetek a tökéletes instamamikról? Szerintetek is hazugság életük nagy része?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Pont úgy, ahogy az ilyen instafelhasználók 90%-ának élete is agyonidealizált...
2019. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy hazugság. Én valamilyen szinten sajnálom őket, brutálisan üres életük és lelkük lehet, ha ezzel kell kompenzálniuk a külvilág felé. Aki kiegyensúlyozott és boldog, annak nem kell ez az álarc és nem kell mások elismerése ahhoz, hogy valakinek érezze magát.
2019. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megis elkepeszto nepszeruek... az emberek szeretnek ámításban elni
2019. máj. 8. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha az emberek nem szeretnének önámításban élni, akkor nem létezne vallás sem, ez már csak ilyen.
2019. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen!

Én ismerek is egyet, egyik jó barátnőm nővérét.

A csaj egy igazi "jónő", tudjátok divatos ruhák, full smink, bomba alak, szép haj stb. Nincs olyan nap, hogy ne posztolna az instájára, 2-3 ezer követője van, nekik tolja fel a többségében szelfiket.

Pár hónapja született gyereke. Azóta mondanom sem kell, hogy az oldala teli van babával pózolós fotókkal, és persze mindegyiken tökéletesen néz ki, szépen mosolyog, sztoriba pedig áradozik az anyaság gyönyörűségeiről.

Na hát ez egy nagy hazugság. A húga (vagyis a barátnőm) elmondásai alapján közel sem hiteles semmi, amit oda kirak. A valóságban sokkal nehezebben viseli az anyaságot, sokszor ingerült és állandóan fáradt. Amikor épp nem fotózgatja magát, akkor slampos, gyűrött ruhában, kócosan és smink nélkül flangál otthon. Bár próbálja úgy beállítani, hogy az insta képei a valódi életét mutatják, de a barátnőm szerint egy-egy ilyen fényképet közel 1 órás készülődés előz meg. Gyorsan rendet rak, hogy szép legyen a háttér, felöltözik, kisminkel, lő egy csomó képet, amiből egyet kiválaszt, retusál, majd tolja fel az instára. Ez persze igaz az "épp most keltem" képekre is.

Soha nem tenne ki olyan képet, ami akár kicsit is a valóságot mutatja.


Én csak őt ismerem személyesen, de gondolom, hogy a hasonló tökéletes instamamik is mind hasonló hazugságokban élnek.

2019. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiadós óvodai hányós-fosós vírus után nem posztolnak földön vonszolós, vókingdedes-fejű szelfiket, meg az éjjeli ügyeletre rohangálásról sem. Pedig ez szerves része az anyaságnak. Tehát ordas hazugság az egész.
2019. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyi ilyen van. Szandylife, adamcsekreni, nicole... fele se igaz annak amit mutatnak. Babysitter neveli a gyerekeket
2019. máj. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!