Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21 évesen felnőttnek kellene...

21 évesen felnőttnek kellene éreznem magam, vagy normális, ha a mostani életszakaszomat úgy élem meg, mint fokozatos kilábalást a kamaszkorból?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt vagy.
2019. máj. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
30 vagyok, de sokszor nem érzem felnőttnek magam.
2019. máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudj felelősséget vállalni a tetteid után és tudj az apró vicceken is nevetni és néha légy gyerekes is.
2019. máj. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális. Van, aki eddigre már teljesen önálló, egyedül él, eltartja magát, stb. Jó neki. De ez nem jelenti azt, hogy le lennél maradva. Egészen addig, amíg nem ragadsz meg teljesen a kamasz szerepben, addig nincs semmi baj.
2019. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én 28 vagyok, de még mindig nem érzem teljesen felnőttnek magam.

Azok a dolgok, amiket a kortársaim egy része csinál: házasság, gyerekek, családalapítás, saját vállalkozás stb. tőlem olyan távol állnak, mint Makó Jeruzsálemtől.

Élem az életem, dolgozom, bulizok, utazgatok. A barátai köröm nagy része fiatalabb nálam, velük érzem egy hullámhosszon magam. Majd eljön az én időm is. Nem sietek felnőni.

2019. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5

Én szerintem te már felnőtt vagy.Ha saját magadat tartod el illetve hozod meg a döntéseid akkor már felnőttnek számítasz.Legalább is szerintem.

Ezek az általános dolgok hogy családalapítás stb nem tesz önmagában felnőtté.

22f

2019. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!