Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberi kapcsolatok mekkora...

Az emberi kapcsolatok mekkora részben őszinték?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg hogy az emberi kapcsolatok nagy része felszínes erdek kapcsolat.


Azért tartom a kapcsolatot vele meg vele mert társadalmi elvárás, szükségem lesz ra amikor ezt meg ezt kell csinaljam vagy a karrierem szempontjából fontos o es o.


Mivel en nem vagyok ilyen erdek tipus, megfigyeltem hogy sokan ovatosan felmérik hogy mire lennék jó az o koordinálta rendszerükben es amikor látják hogy belőlem nem lehet anyagi vagy egzisztenciális hasznot húzni akkor lassan lelépnek. Ami igazából nem zavar mert hamar kiderul ki oszinte es ki nem de sajnos 90%ban érdekből keresik az emberek egymás társaságát.


Nektek mik a tapasztalataitok?


2019. máj. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szerencsére ott van a többi 10 %. A többit leszarom.
2019. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem igazán foglalkozom vele. Nekem nincsenek érdekkapcsolataim, nincs megfelelési kényszerem senki felé, leszarom mit akar tőlem a társadalom, az meg nem igazán érdekel, hogy mások mit kezdenek a saját életükkel.
2019. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:

Szerintem őszinték. Még azok is, amikről úgy tűnhet, semmi igazi nincs benne. Még ha próbálnak is az emberek színészkedni, hidd el, néha mindenképp előjön az ember valódi énje, rés keletkezik és megnyilvánul, milyen valójában ő. Kérdés, ki az, aki kitart addig, hogy ez megtörténjen.

Nálam és a környezetemben legalábbis így van. Az embernek szüksége van kapcsolatokra, és mivel nem vagyunk robotok, még az sem, aki nagyon erősen próbálkozna elrejteni magát, vagy egyszerűen csak nem értékeli a tiszta, őszinte kapcsolatokat, az se tudja elkerülni egész életében, hogy legalább egy emberhez kötődjön.

2019. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semennyire
2019. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!