Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamit nagyon nem vàrok...

Ha valamit nagyon nem vàrok nem akarom hogy eljöjjön akkor miért telik sokkal gyorsabban az idö szàmomra?

Figyelt kérdés
Mintha valaki tekerné komolyan mondom. Lett munkàm sajnos és nagyon nem vàrom a hétföt mert hajnalban menni kell. Ilyenkor sokkal gyorsabban telik az idö szàmomra. Én elismerem utàlok dolgozni lusta vagyok. És mielött megkérdezed miért nem tanúltàl hàt azért mert okos sem vagyok. De maradjunk a kérdésnél.

2019. máj. 11. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából az idő Mindig ugyan úgy telik csak ha valamit nagyon vársz akkor Mindig arra koncentrálsz és persze hogy úgy nem érzed úgy hogy telne az idő amikor meg valamit nem vársz akkor meg lehet parázol meg izgulsz hogy mi lesz és repül az idő... Így van ez az életben! Az idő a legnagyobb ellenségünk nem az emberek...
2019. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!