Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mentőtisztként (diploma) mit...

Mentőtisztként (diploma) mit kell csinálni, hogy diplomás ápolónak számítsak Ausztriában, Németországban? Vagy ilyet nem lehet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Véletlenül rossz kategóriába írtam, bocsi! :/
2019. máj. 11. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvégezni egyetemen az ápoló szakot. Mivel a kettő nem ugyanaz, ezért diplomás mentőtisztként nem lehet diplomás ápoló. Viszont szerintem érdemes lenne megnézned az ápoló szak tantervét vagy beszélni egy egyetemmel, mert elképzelhető, hogy átvihetnél oda krediteket és rövidebb idő alatt végezhetnéd el.
2019. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Német szaknyelvi vizsgát kell letenned, miután megvan a megfelelő diploma.
2019. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, csak azért kérdezem mert itt azt írták több kérdésnél is, hogy ugyan mentőtiszti pozició ezekben az országokban nem létezik, ápolónak felveszik Őket, ha honosítják a diplomát...

Mondjuk furcsálottam is.

2019. máj. 11. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ápolónak felveszik őket, de az nem egyenlő a diplomás ápolóval. Nekik tágabb a munkakörük, a fizetésük is több.
2019. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!