Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sok ember...

Zozoka1994 kérdése:

Miért van az, hogy sok ember számára az "élni" szó annyit jelent, hogy szexelni mindenkivel illetve az állandó buli? Az ember ilyen állat lenne? Ennyi erővel semmilyen szemszögből sem különbözünk tőlük.

Figyelt kérdés

Ennyi bőven elég volt ebből a világból, sajnálom, hogy része vagyok ennek a századnak, remélem nem sokáig.

25/F



2019. máj. 11. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen, ezek az emberek nem sokkal többek az állatnál. Akit csak az érdekel, hogy étele, itala, párja és vacka meglegyen, az nem nevezhető embernek.
2019. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek mást jelent az "élni".

Nekem inkább azt, hogy élvezem, amit csinálok, a munkám, a hobbim, a mindennapjaim, hogy szívesen kelek fel reggelente, hogy boldog vagyok az apró dolgoktól, nem nyomaszt semmi komoly anyagi vagy egészségügyi gond, meg tudom élni a pillanatot, egyszerűen érzem, hogy élek, és nem csak létezem.


Van, akinek a fentieket jelenti (nincsenek azért olyan sokan, mint gondolod), van, akinek az utazást és az új élményeket...

Nem kéne még temetni az emberiséget, nem olyan rossz a helyzet.


25N

2019. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"remélem nem sokáig"

Ne te akarjál eltűnni innen más emberek hülyesége miatt,tény hogy ebbe a századba nagyott esett az értelmiségi színvonal,de attól még most is vannak művelt emberek,lehet most is normálisan élni attól hogy van sok hülye,néha én is gondolkodok rajta hogy talán jobb lett volna az előző század(2.felébe) születni,több okból is,de ennek a századnak is megvannak a pozitívumai

2019. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, te éppen abba a hibába esel, amibe én is estem ugyanennyi idősen: a média és a fiatalság extrovertált része által hangoztatott és hirdetett szórakozási formát tartod "életnek".


Ez csak a korosztályod egy részének igényeit jelenti. Hidd el, rengetegen vannak hozzád hasonló gondolkodásúak, csak velük nehezebb megtalálni a kapcsolatot, mert nem hirdetik magukat "ebben a században" olyan mértékben, mint azok, akiket többségnek vélsz.

2019. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy, hogy kinek mit jelent, a lényeg, hogy nem egy unalmas, egyhangú életet él.
2019. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Számomra azt jelenti az "élet" hogy megéljem a pillanatot. Az élmények meg élése,a szabadság. Szeretnék majd gyerekeimnek,unokáimnak mesélni velem milyen dolgok történtek annak idején.
2019. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elottem valaszoloval egyet ertek

Szamomra is nagyjabol a bulit jelenti (meg mas dolgokat is, peldaul tapasztalatot szerezni, minnel tobbet tanulni, elvezni minden percet)


Viszont olyan jo osszejonni baratokkal/akar ismeretlenekkel ismerkedni, szorakozni, beszelgetni, inni, bulizni, hulyeskedni hogy ezt az erzest annyira imadom.. es igen ehhez a szex es neha hozza tartozhat

2019. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

17:37

Pont a magad fajtáiból van túl sok.. Nem különbözől, az én házi állatomtól, a kis kutyamtól.. Aki véletlen ha ki szökik, meg dug mindenkit..

Erre mondtam, hogy az emberek is állatok..

Nem is baj, elég volt belőlük..

2019. máj. 13. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja az ember is egy allat

Igen, mertha valaki ki eli a vagyait miert baj neked?🤔

2019. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Válaszold meg kérlek, mert nekem is ez a kérdésem, ha nem tudtad volna értelmezni..

Sajnos többre nézek egy kóbor kutyát, mint egy embert?

Lehet orvosnak kellett volna tanulni, mint rendőrnek, ott legalább hivatalosan lehetne ritkitani..

2019. máj. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!