Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyámél szerint miért csúnya...

Anyámél szerint miért csúnya valaki egyből, mert vörös?

Figyelt kérdés

Az összes embert lerondázzák kapásból. Meg mondtam nekik, hogy akkor a legjobb barátnőm is ronda-e, mert világszép, hát ő "biztos festeti".

Meg nem attól függ, szerintem, hogy ronda-e valaki vagy sem. Arról tehet, hogy mellé nem 120 kg, de hogy milyen hajjal született, nincs hatádsal. Meg szerintem különleges, mint sem ronda, vannak köztük is szépek, meg kevésbé szebbek.


2019. máj. 11. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép, értelmesen megfogalmazott kérdés! :D
2019. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég volt 5x elolvasni mire felfogtam! :DDDDDDD
2019. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Látom azért te is örököltél az előitéletből.... szerinted egy 120kgs mindenképpen csúnya és tehet róla hogy elhízott, szerintük meg a vörös hajúak... ugyanaz a kettő
2019. máj. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem kellene annyit inni.
2019. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣😂👏🤷🏻‍♀️
2019. máj. 12. 08:14
 6/6 anonim válasza:
Ez mekkora huyleseg! A hugom voros bar en barna vagyok de o a legszebb a vilagon akit ismerek meg csak 12 de mar gyonyoru!
2019. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!