Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa, ha 22 évesen középkorú...

Furcsa, ha 22 évesen középkorú férfiakkal szeretek legjobban beszélgetni komolyabb dolgokról?

Figyelt kérdés

Nem, nem vonzanak szexuálisan, mint mielőtt valaki azt gondolná... :))


Egyszerűen csak mostanában vettem észre, hogy valahogy mindig megtalálom a közös hangot az 50-es/60-as férfiakkal, mivel hallgatok rájuk, és furcsamód azt vettem észre hogy ők is rám


Apukám eléggé... "távoli" kapcsolatot tartott velem, mivel mindig is féltem tőle, néha erőszakos volt, de ez önmagában nem is lett volna gond, ha közben érzelmileg ott lett volna valami kötődés is, de sajnos nyoma se volt



2019. máj. 11. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj èn is így vagyok vele
2019. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet pótapát keresel bennük.
2019. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Én meg 20 éves srácként idősebb nőkkel. Bár nem ennyire idősekkel. :D
2019. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3: Hehe, velük (fiatal, korombeli lányok) nem szoktam beszélgetni, maximum csak franciául, ha érted mire gondolok 😁

Máskülönben nem lenne az a mennyiségű aszpirin, amitől el tudnám viselni a velük való társalgást 🤘

2019. máj. 11. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Értem. :D Hát, nekem bármelyik korosztályból aszpirin kellene a legtöbb emberhez.
2019. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amen to that
2019. máj. 11. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Ennek mi a jelentése? 🤘


Szerintem nincs ezzel gond .

2019. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!