Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért nem vagyok elég jó...

Én miért nem vagyok elég jó senkinek?

Figyelt kérdés

Hisztisnek érzem magam, amiért kiírom a kérdést, de már mindenkivel beszéltem erről, aki úgy gondolom segíthet.

Akármit teszek, vagy mondok, mindig azt kapom, hogy ez így nem jó, bunkó és flegma vagyok, ráadásul még idegesítő is.

Nem vagyok kibékülve magammal, nem szeretem a személyiségemet sem a testemet, de másokat: a családomat, a páromat, a barátaim úgy szeretem, ahogy vannak, a hibáikkal együtt, mert senki sem tökéletes.

Rengeteg hibám van. De engem miért nem lehet elfogadni ?

Túl sokat beszélsz, ne kérdezz már semmit, minek mész valahova, minek vagy itthon, tanulj már, minek tanulsz annyit, folyton csak olvasol.. akármit csinálok minden baj.

Tényleg ennyire rossz lennék?

Mit kéne tennem hogy ne legyen baj az, hogy létezem én is ezen a világon ?

Elég hosszú lett, köszönöm, ha elolvastad.

És bocsánat a helyesírási hibákért!


2019. máj. 12. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy kérdésem van. Mi a bánatos lóheréért akarsz megfelelni mindenkinek? Mit bánt az téged, mit gondolnak rólad? Éld az életed úgy, ahogy neked megfelel, hiszen te töltöd magaddal a legtöbb időt. Aki meg beszólogat, tedd szépen helyre és abba fogja hagyni. Csak azt nyaggatják, aki hagyja magát.

Anno anyám engem is próbált kóstolgatni, hogy mit ülök annyit a gép előtt. Mivel elmúltam 18 és pénzt is adtam neki (mert dolgoztam), elég gyorsan leszoktattam róla.

2019. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A problémád OKÁT beleírtad a szövegbe. Megtalálod melyikre gondolok?
2019. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 nem feltétlenül mindenkinek.. csak a páromnak és a családomnak szeretnék

#2 nem tudom

2019. máj. 12. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jó senkinek de van párod, barátaid? Nem ez a gond szerintem, hanem kötekedősek a rokonaid, áthárítják rád a saját ingerültségüket. Ignoráld őket és keresd a békét önmagaddal. Ha a tested megváltoztatásához pedig fokozatos életmódbeli változtatások kellenek (sport és étkezés). Csak ne egyik napról a másikra akarj mindent megváltoztatni.
2019. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3 ez az ok, hogy így érzel, noha van párod és barátaid is:

"Nem vagyok kibékülve magammal, nem szeretem a személyiségemet sem a testemet"

Békülj ki magaddal - és egyből nem veszed a szívedre a beszólogatásokat.

2019. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha mások nem tudnak szeretni, mert én én vagyok, akkor én hogy szerethetném magam? Van olyan tulajdonságom, ami úgy éreztem pozitív, de mint kiderült, még párom szerint sem az..
2019. máj. 12. 14:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak simán rossz emberekkel veszed körül magad. Hibás az elgondolásod. Ha másoktól teszed függővé magad, csakis csalódás vár.

Ha nem fogadod el magad és szereted meg, más se fog. Próbáld meg ezt feldolgozni és megérteni. Ha nem megy, nos akkor így jártál.

2019. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
neked kell kezdeni.. fogadd el magad! és ha beszólnak, mondd: Köszönöm, jó hogy szólsz. Ha agresszív a beszólás hozzáteheted: sajnos nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te.
2019. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert olyan emberekkel veszed körül magad, akik csak a rosszat látják benned.

Oké, van, akiket nem válogathat meg az ember. De a párját, a barátait, a haverjait meg tudja válogatni. Én miért nem panaszkodok, hogy a barátaimnak csak teher vagyok? Pedig aztán vannak olyan jellemzőim, amiket én sem szeretek magamban. Azért, mert akinek csak feltételekkel, vagy időszakonként vagyok jó, azt inkább ignorálom. Párkapcsolatban különösképp. Ennek egymás kölcsönös megbecsüléséről kellene szólnia. Aki lenéz (még ha csak időnként is), aki nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, annak semmi keresni valója abban a pozícióban, ahol a hozzám legközelebb álló személynek kell lenni.

Ja, hogy így nincs 50 barátom, meg nem találok 2 hét alatt párt? Erre mondom, hogy a minőség több, mint a mennyiség.

2019. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem mennyiségre hajtok. Nincs 50 barátom, csak 5-6, akik tényleg közel állnak hozzám.

2 hét alatt párt találni? Ennyi erővel egy random idegennel is összejöhetnék.. 2 hét alatt nem lehet senkit igazán megismerni

2019. máj. 12. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!