Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legviccesebb szintű...

Mi a legviccesebb szintű fillérbaszás, amit életetekben láttatok vagy hallottatok?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mint amikor valaki étteremben filteres teát kap, és miután megitta, hazaviszi a filtert, mert még egyszer ki tudja főzni (true story...) vagy a régi újságpapír vécépapírnak használata, ilyenek.
2019. máj. 12. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm mesélte, aki nem volt jóban az anyjával, hogy elmosta az edényeket, majd azzal a vízzel még felmosott. Majd vödörben állni hagyta hogy a piszok leüllepedjen és még jó legyen a víz valamire. Azt viccből én jegyeztem meg neki hogy abból még simán lehet levest főzni.
2019. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlant néztem valakinél. Elhatározta hogy kocsival oda visz. Elkezdte nagy erőlködéssel tolni a kocsiját kb. 30 méternyit egy kb. 10-15 fokos lejtőn felfelé, majd kérte hogy segítsem már én is tolni. Gondoltam nem indul neki. Feltoltuk az említett lejtőn, majd beültünk és kb. 200 métert a motor beindítása nélkül gurultunk lefelé. Majd mikor a kocsi megállt, egy pöccentésre kulccsal elindította és mentünk tovább. Elmondta hogy azért volt mindez hogy kevesebb benzin fogyjon. Hát nem megérte? Megtakaríthatott akár 2 Ft értékű benzint is.
2019. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

1. Még szerencse, hogy előbb mosta el legalább az edényeket és csak utána mosott fel vele xD

Nekem amúgy általánosban (a 2010-es évek elején) volt egy osztálytársam, aki mindig ilyen rongyokat hordott magával a zsebében és abba fújta az orrát, mert a szülei a papírzsepin akartak spórolni..

2019. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám vagy 10 éve ugyanazt a fogkefét használja (a sörték már a szélrózsa összes lehetséges irányában állnak) mondván, hogy felesleges pénzt költeni arra, ami jelenleg is jól funkcionál.
2019. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Anyósom ugy spórol a sütőpapíron, hogy a tepsibe az helyett a Vas Népét teszi. Mondanom sem kell, mennyire jó ízzrl esszük a nyomdafestékes piskótát.
2019. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor, amikor otthon éltem, nem tartottam viccesnek, visszagondolva elég röhejes: szüleim csinálták azt, hogy vettek egy sampont, és amikor a harmadánál járt, akkor kb. 2 hónapig vizezgették. Anyám azt hitte, milyen jól megfingatta a kozmetikai ipart meg a drogériákat. Én meg csodálkoztam, hogy miért nem habzik normálisan a sampon és miért full zsír a hajam hajmosás után is (és 14 évesen anno zsebpénz nélkül még csak nem is tudtam magamnak venni egy sampont).


Amikről hallottam, és el tudom képzelni, hogy nem pusztán kamu:

- suliból, fitneszteremből, munkahelyről lopni a WC-papírt, tusfürdőt, szappant, tollat

- kézmosó szappant használ tusfürdőnek, mert a tusfürdő 50 Ft-tal drágább

- filctollat használ szemhéjtusnak

- huszonmaradszoe is felhasznált, láthatóan kopott/használt csomagolópapírt huszonnegyedszerre is eltesz

- adományboltban, turkálóban nekiáll alkudozni

2019. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én délig szoktam aludni így megsporolom a reggeli árát!
2019. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!