Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, hogy az emberek...

Igaz az, hogy az emberek megjegyzik a kedves gesztusokat?

Figyelt kérdés

Van a sulinkban egy tanár (egyetem), akinek egyszer feltűnőbben sikerült kinyitnom előre az ajtot, mint akartam, kvazi meg azt is megvartam, hogy odaérjen. Azota előre köszön nekem az utcán.

Megjegyezhette az ajtós dolgot?



2019. máj. 12. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mint ahogy te is megjegyzed a kedves gesztusokat. A többi ember is így működik. Alapvetően hasonlóak vagyunk mindannyian.
2019. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először bekerül a rövidtávú memóriájukba, kis idő elteltével a hosszú távú memóriába is. Tudom, mert én is teszteltem már őket erre és ez alapján mondhatom, hogy valóban megjegyeznek dolgokat. Hihetetlen.
2019. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg akkor is, ha nem is ismer amúgy engem?
2019. máj. 12. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Furcsa de igen. Például még középiskolában egyszer az emeleten az ajtóban egymással szembe értünk hirtelen valakivel, kinyitottam az ajtót és be akartam engedni, erre a srác: 'Gyere te előbb haver, ha már kinyitottad." Én elfogadtam, és előbb mentem, ő pedig megérintette a vállamat. Na most tudni kell, hogy nem voltam egy nagy kitagadott (ott már) de egy amolyan lúzer voltam, ha érthető. Ez a fickó pedig tipik menő, nagyfiú. Ez nem egy nagy dolog, nem egy életmentő gesztus volt, de mégis akkor bearanyozta a napomat, és meg is maradt. Persze, hogy megjegyzik. Épp ezért én azt hiszem jó, hogy ha sokan megpróbálunk így élni, bárki is jöjjön szembe.
2019. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!