Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan viselnétek el egy...

Ti hogyan viselnétek el egy olyan okostojás (férfi) ügyfelet aki állandóan pofázik, be nem áll a szája, és mellette még viccesnek hiszi magát?

Figyelt kérdés

Autókkal foglalkozom, legszívesebben már elküldtem volna a halál f*%#&@-ra ma is, holott csak 10 percig kellett hallgatnom az idióta f-ságait


Ti dolgoznátok ilyen ügyfélnek?

Ha igen, akkor mennyivel drágábban?



2019. máj. 13. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén szólva, ha valakit egyáltalán nem tudok elviselni, ha lehet, nem vállalom el.

Van annyi munkám, hogy ne fanyalodjak erre szerencsére.


Ha mégis kénytelen vagyok ezt elviselni, mert annyira kell a pénz, akkor gyakorlom a türelmet, kedvességet és a szeretetett. Mivel mellékesen ez is az életcélom…


Amügy meg a pasi csak figyelmet akar. Ha jófej vagy és kipihent, add meg neki. De nem kötelező ezzel azonosulnod. Nem kell az igazadat érvényesítened, vagy azt, amiben te hiszel. Mert végeredményben nem tökmind1 mit gondol? Nem vagy Krisztus, hogy megváltsd. Bár dícséretes, hogy ennyire szivedre veszed a dolgait hogy érzelmi kilengést tud okozni. ;))

2019. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Örülj, amíg vannak ügyfeleid. Inkább legyen okostojás és "vicces" mint egy bunkó állat.

Aki emberekkel dolgozik, az ehhez hozzá van szokva. Nem minden ügyfél szimpatikus. Nem is kell annak lennie. Nem barátokat keresünk munka közben, hanem dolgozunk.

2019. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Válts szakmát! Ha ennyire nem tudod kezelni az embereket, mit keresel ott?
2019. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem maszekként az a dolgom, hogy a lehető legjobban megjavítsam az autóját, ehhez értek és ezt szeretem csinálni már lassan 20 éve: nem az, hogy az agyas-kakas vicceit hallgassam reggel
2019. máj. 13. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Na de akkor 20 ev tapasztalata nem ismeretette meg veled ezeket az alapveto emberi termeszetet? Hogy ki ilyen ki olyan,m? O nem dolgozni ment oda... te nem szoktal jopofizni esetleg sorozes kozben a csapossal? Pedig dolgozik. Ha nem, akkor is van amikor te lehetsz masnak faraszto, aki epp dlgozik. Legyel mar irgalmasabb es tekints magadba. Visekedj ugy ahogy te is elvarod ezzel tehetsz anlegtobbet. De masokat elitelni... tok gaz. A pasi meg lehet azt meseli ismeroseinek milyen jofej a szereloje... szegeny :D.
2019. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Ez azért nem olyan szörnyű. Én sem vagyok ilyen kis vicces, csacsogós típus. De nem zavar, ha más ilyen. Nyilván nem kell egész nap együtt lenni vele. Nem vagyunk egyformák. Nem lehet mindenki olyan, mint én :D Az a lényeg, hogy ne legyen bunkó.
2019. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú, örülj, hogy csak 10 percig. Nálunk (szintén autókkal foglalkozó cég) a hasonlók képesek "beköltözni" 1-2 órára, és lökni a ba romságaikat. Meg néha este is telefonálgatnak. Piszok szerencsés vagy. :D
2019. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!