Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általánosságban egy nő utálja...

Általánosságban egy nő utálja a férfiakat, hogyha azt gondolja nincs szüksége egy férfire, és egy férfi utálja a nőket, ha azt gondolja szüksége van egy nőre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 09:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Általánosságban azt lehet erről elmondani, hogy ha valaki ilyet állít, az Valószínűleg csalódott és a legrosszabb utat választja annak hogy az újabb csalódást elkerülje.
2019. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


(hülye kérdés)

2019. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Ettől még szeretheti őket. Csak tudja, hogy egyedül is tud élni, nem kapcsolatfüggő, nem megy bele mindenáron egy kapcsolatba.

Illetve, aki kapcsolatban él, annak is lehet olyan rossz a kapcsolata, hogy szinte utálja a másik nemet.

2019. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Dude...ha egy férfinek nő kell, mi a rákért utálná őket? 😳
2019. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ha szó szerint úgy érzi, hogy szüksége van egy nőre, ha úgy érzi, hogy az egészsége függ tőle.
2019. máj. 13. 10:39
 6/19 anonim ***** válasza:

Most már még kevésbé érhető :D

Ha valakinek az egészsége nem egy másik, ellenkező nemű embertől függ, akkor az utálja az ellenkező nemet??? :S

2019. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát, gondolom ez kellemetlen függés lehet.
2019. máj. 13. 11:39
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nekem se kell barátnő de nem azért mert utálom a nőket hanem azért mert úgy érzem jelenleg nem tudnék kellően odafigyelni egy nőre hogy komoly kapcsolatom legyen. Gondolkozz mielőtt kérdezel
2019. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ilyen, hogy egészségkárosító, ha nincs pina.


Ha valakinek "szüksége van" a másikra, az már rossz. Nincs "szükségem" másik felnőttre, mert én is az vagyok. A szükség szó ilyen esetben nagyon negatív, olyan, mintha kellene a pénze, hogy levegye a magas polcról a cuccot, hogy főzzön, rendet tartson.

2019. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy úgy érzi.
2019. máj. 13. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!