Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem rohadt idegesítő?

Csak szerintem rohadt idegesítő?

Figyelt kérdés

Amikor szembe beszélsz valakinek,teszem azt

Arról beszélsz egy embernek aki mondta hogy mikor van pl.az írásbeli érett. És a szóbeli,de te el kezded neki magyarázni hogy rosszul tudja(mert tényleg így van)

És rá néz egy másik emberre vagy el máshova és ilyen lenéző/lealacsonyitó mosollyal megrázza a fejét azt sugalva hogy ez hülye.



Mostanában egyre többször tapasztalom a körülöttem lévő embereknél hogy ezt csinálják.

Meguntam a viselkedésüket és álbarátságokat,meg gondolom az is rátett erre hogy nem mentem osztálykirándulásra és ki tudtak beszélni is.


De akár kivel beszélek valamiről mikor tényleg nekem van igazam vagy csak szimplán mondok valami természetest akkor is mindig máshova néznek.



Csak engem idegesit ez nagyon fel?

Szerintem ez nagyon gerinctelen



2019. máj. 14. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Talán nem kéne folyton okoskodni, akkor nem pillognának rád így. Mellesleg egy kérdést sem tudsz normálisan kiírni, képzelem, hogy "magyarázhatsz" élőben.
2019. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg az az idegesít, ha valaki kiír ide egy kérdést úgy, hogy még arra sem veszi a fáradságot hogy normálisan leírja és megfogalmazza a mondanivalóját. Nem arról van szó, hogy nem értem a kérdésed, de zavar hogy telibetojod hogy mennyire fogalmaztad meg rendesen.
2019. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ezüstkutya ***** válasza:
100%
Majd kinovod.
2019. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolkozz el, tényleg mindig igazad van e. Elég sokat pofázom elég sok emberrel, és azért elmerengenék, ha mindenki forgatná rám a szemét, vagy ezt csinálná amit írsz. Néha be is kell fogni, vagy belátni (még ha igazad is van), hogy felesleges magyarázni.

Mert annál idegölőbb nincs, mikor valaki nem veszi észre, hogy olyanon pattog ami senkit se érdekel.

Nem mondom, hogy ilyen vagy, de azért figyeld meg legközelebb, mikor is csinálják ezt.

2019. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!