Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is kulturálatlanságnak...

Más is kulturálatlanságnak tartja a mások (párod) előtt való pukizást, böfögést?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdéset láttam arról hogy pároknál mikor jön el az a pillanat amikor egymás előtt pukiznak meg stb. Egyszerűen nem értem. Én senki előtt,anyám előtt sem pukizok,böfögök,és nem is volt rá ingerem soha.

Ha igen,akkor csendben,szagok nélkül is el tudtam intézni,ha meg nem,akkor kimentem wcre. Ez másoknál nem így van?

Az nem rendellenesség jele ha valaki nagyon gyakran,és nagyon büdöset pukizik?

Nem akarok okoskodni,tényleg nem értek hozzá,de én mondjuk sosem értettem ezt a problémát. Számomra kultúrálatlan lenne szándékosan nyitott szájjal böfögni akárki előtt,akármilyen személyes is a kapcsolatunk,meg lehet azt oldani külön is. Nem vagyok kíváncsi más ilyen dolgaira,gondolom ők se az enyémekre.

5 éve élünk együtt a párommal,még sosem toltuk egymás orra alá hogy milyen jókat trónoltunk a wcn vagy hogy ne birtuk volna ki pukkantás nélkül amíg eljutunk wcre,vagy úgy egyáltalán nem is volt rá szükség.

Nyilván nem tartunk vissza semmit,nem lenne abból sem gond ha megtörténne,max elnevetnénk. Meg tudjuk hogy a másik is wc-zik,de ha így van mindig megoldjuk hogy a másik ne legyen ott,kiszellőztetünk,ilyesmi.



2019. máj. 15. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2019. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de fogadjunk, hogy lány/nő vagy.
2019. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi nálunk ez természetes. Aminek ki kell jönnie jöjjön ki. Gyomor has és egyéb görcsök a nem normálisak.


Én megtanultam orvostól belet masszírozni(muszáj volt székrekedés miatt)

És a páromat is szívesen megnyomkodom ott és szélgörcsök és szorulás mentesen sikerednek a dolgok. Ismerőseim is örültek neki mikor megengedték a segítségemet.

Nem ördögtől való sem a szellentés sem a büfögés. Így működünk.

Sajnálom de az hogy valaki inkább felpuffad még az otthonában is és görcsre kényszeriti magát az nem egészséges...


22/N

2019. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Én sem értem a témát. A böfögés még oké, mondjuk hirtelen szénsavas innivalótól és szag nélkül. De a büdös és hangos fingást nem tudom hova tenni. Ritkán szoktam, de ha mégis kell, akkor elmegyek wc-re vagy ilyesmi. És azt sem élem meg egy nagy pillanatnak, ha egy lány csinálja előttem és ott bűzölgünk romantikusan a szobában...


Azt sem értem, aki azt mondja, hogy ki kell jönnie és természetes. Ez így van, de a természetet elnézve, akkor az utcán csöveljek le mindent, hogy megjelöljem a területem vagy mi?

2019. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az, hogy egyszer-egyszer bevsúszik egy puki vagy egy böfi még nem a világ vége. De én sem tudnék együttélni valakivel, aki rendszeresen az orrom alá csinál, oszt még jót is röhög rajta.
2019. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

Ha lehet inkább kimegyek a szobából és úgy fingok barátnőmmel, de előfordult már hogy vele egy szobában volt.

Mindig van egy doboz gyufa a szobákban így meggyújtom és már nem is érződik.


De mondok jobbat, éjszaka is szokott fingani az ember. Este a barátnőm élvezheti az én szeleimet ahogy elenged a testem, reggel meg én az övéit, mert korábban kelek

2019. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem azzal van a baj, ha véletlen kicsúszik, hanem azzal, ha valaki szàndékosan a màsik orra alá engedi, mert lusta a wc-re elmenni.

Lassan 5 éve élünk együtt, de azért azt alapvető tiszteletnek tartom, hogy nem a màsik előtt, direkt szellentek.

40 és 50-es pàr

2019. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, most már késő, most már sosem fogom megtudni melyik nap lehetett az, mikor első alkalommal szellentettünk a másik előtt hangosat és büdöset. Pedig minden évben megemlékezhetnénk róla.

Most ez komoly kérdező?

"Ha igen,akkor csendben,szagok nélkül is el tudtam intézni..."

Nem ismered a viccet, mikor mindenki úgy tesz mintha nem a hölgy pukkantotta volna tele a vonatfülkét? :D

Nem elég baj az, hogy szinte mindenhol meg kell felelni ostoba, értelmetlen elvárásoknak, hogy azon szorong minden ember mit mondhat, hogyan öltözhet, mennyire furcsa a viselkedése az elvártakhoz képest? Otthon is tényleg ilyen fszságokkal kellene foglalkozni? Tudod ez így kialakul mint az összes többi szokás, ami az egyiknek már túl sok, abból a másik megpróbál visszavenni azt ennyi, de igaziból nem olyan amivel foglalkozni kellene, hogy másoknál hogy szokás azzal meg pláne nem.

2019. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szoktam ezen görcsölni, nem fogok azért bélcsavarodást kapni, meg felugrálni a kanapéról, hogy a pasim azt higgye hogy belőlem a lepkék hordják ki. Főleg hogy eléggé puffadós vagyok, örülök, ha nem ragad bent. Nem fingok direkt az orra alá, de a saját lakásomban ne kelljen már ezen szenvednem. Cserébe én se húzom a számat, ha ő ereget.
2019. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

#9: Ezt a bélcsavarodásos szöveget honnét vettétek páran? A környezetemben is hallottam már... Attól, hogy valaki visszatartja pár percig, nem lesz bélcsavarodása.

A "puffadásos" dolog meg jellemzően abból áll, hogy az ember össze-vissza eszik mindent, amit nem kéne. Fura, egészségesen kajáló emberektől nem hallom ezt a puffadós dolgot...

2019. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!