Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk milyen korban kezdenek...

A fiúk milyen korban kezdenek el érdeklődni a lányok iránt?

Figyelt kérdés
Tudom, ez egyénfüggő, de úgy általánosságban mikor?

2019. máj. 15. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Óvoda.


Komolyan! Volt egy fullos óvónő.

2019. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én kb 9. osztálytól kezdtem el komolyabban a csajok iránt érdeklődni :D az előtt én "gyerek szerelemnek" tartom. Most gimis vagyok.
2019. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szexuális vagy romantikus értelemben? :D
2019. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Óvoda, de gondolom akkor még nem annyira tudatosan.


Ott voltak az első barátnőim, de nyílván nem barátnők voltak, mert valószínűleg a koncepciót sem értettük. Csak annyi hogy velük voltam gazán jóban és maximum megöleltök egymást.


Egy nap nem találtak engem és egy lányt az oviban és elvileg minden óvónő bepánikolt plusz a szüleink. Végül 30 perc keresgélés után egy függöny mögött találtak meg a lánnyal.


Ebből a korszakból nincsenek igazán tiszta emlékeim, de emlékszem hogy pár lánnyal megfogadtam a farkamat és a lányok is ilyen szinten kíváncsiság alapon 1-2 dolgot csináltak...


... de itt még nem volt tudatos.


Általánosban első osztálytól kezdve minden fiú barátom és persze én is akartunk barátnőt, de akkor sem értettük igazán. Kb 4-5 osztályban tudatosult hogy mi is ha valaki jár valakivel.


Akkor már azt hiszem volt csók a szexről is hallottunk de nem tudtuk pontosan miaz és akkoriban alsóneműben akartunk fetrengeni a lányokkal az ágyban, mert jó érzés ahogy összeér a bőrünk.


6-7 osztályban már bőven csókolóztunk és tudtuk mi az a szex valamennyire és akartuk is de kicsit nem is, mert fiatalnak gondoltuk magunkat.


8. osztályban meg már eljutottunk arra a szintre hogy ténylegesen lefeküdjünk egy lánnyal, de ez sem volt nyílván elterjedt, mert sokaknak nem jött össze, de a vágy már ott volt.


Pl.: osztályunkból csak 3 fiúnak sikerült elveszteni a szüzességét ballagást előtt.


Gondolom a többit már nem kell magyaráznom :D


Most 21 éves vagyok, nekem így kezdődött minden.

2019. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 mindkettő érdekel.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. máj. 15. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak a saját példámból tudok kiindulni.

Az oviban már volt egy fiatal, huszonéves óvónő, aki előtt mindig nagyon szégyellős voltam és zavarba jöttem, ha hozzám szólt. Valamint az egyik lány csoporttársam előtt is folyton produkáltam magam, mert vele voltam az egyik legjobb barátságban, és könnyű volt őt megnevettetni. Akkor persze még nem tudtam hova tenni ezeket.

Aztán harmadik-negyedik osztályban szintén volt egy fiatal tanárnő, akinek elég volt csak rám mosolyognia és máris irultam-pirultam.

Először viszont csak ötödikben, az új osztályom egyik lánytagjánál éreztem azt, hogy ez már egy picit több. Féltékeny voltam, ha más srácokkal beszélgetett, sulin kívül is róla ábrándoztam, és persze az ő közelében is folyton zavarba jöttem.

A tudatos szexuális érdeklődésem csak olyan hatodik-hetedik osztályban kezdődött a másik nem iránt.

Tudom-tudom, későn érő típus voltam mindig is :D


25/F

2019. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"8. osztályban meg már eljutottunk arra a szintre hogy ténylegesen lefeküdjünk egy lánnyal"


Te jóságos isten. Hova fajul a világ? A mai fiatalok 14 évesen szexelnek először? Az a menő aki a 8-ik osztály ballagása előtt lefexik lánnyal? ...Hát az én időmben ilyen nem volt. Az már menőnek számított aki 17-18 éves korában elvesztette szüzességét.

2019. máj. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7# Az osztályunkból három ember veszítette el a szüzességét a 8. osztályban.


Én is köztük voltam. Nem menő volt, csak szimplán már annyira érdekelt mindenkit a szex (fiúk közül) hogy ki akarták már próbálni.


Nem azért mert menő lett volna, de nyílván mivel kevésnek sikerült így egy ideig nagyszám ként éltem meg, viszont ez megsem fordult a fejemben motivációként.


Meg ez a 3 ember a 15 fiúból nem olyan eszméletlenűl durva arány, de ezt le is írtam, hogy a legtöbbekben csak a vágy volt még csak ott és keveseknek sikerült. Kétlem hogy a te idődben 8. osztályban nem lett volna meg a vágy vagy ha tényleg nem az nem a moráljaid erősségéről tesz szemtanut, csak konzevatívatt időben szexuális tudatlanságodról.


A vágy mindenkiben meg van abban a korban.

2019. máj. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a vágy megvolt. De akkoriban a 14 éves lányok nem szexeltek senkivel. És nem is akartak, mert a tanulás érdekelte őket, nem a pasizás. És a mi osztályunkban nem járt egyik lány sem senkivel. És a fiúknak sem volt barátnőjük.

Persze a mai világ megváltozott. Attól akarnak felnőttek lenni a tinik, hogy 14-15 évesen szexelnek. Mert kisebbrendűségi komplexusuk van, ha még szűzek. Hiszen a tévéből, magazinokból, internetből is csak az folyik, hogy pasizás, csajozás, szex.

2019. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!