Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem emberi viselkedés? :D

Nem emberi viselkedés? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A teljes sztorit nem írnám le, mert hosszú és lehet magára ismerne még anoniman is, de itt van röviden a felvezető sztori és a kérdés:


Én szeretek beszélni, de csak jó társaságban (igen, F vagyok). Legalább is eddig, mert most zavarba jöttem egy hülye miatt :D Hogy lehet az, hogy beszélgetek egy már majdnem 2 éve ismert emberrel és a beszélgetés közben a mondat közepén hirtelen befogja a száját és csak kussban sétálunk tovább? :D még én éreztem sz*rul magam, mert nem képes válaszolni, ráadásul élőben. Ezt nem először csinálja, de eddig elhessegettem a történést azzal, hogy hirtelen kiszáradt a torka és gyorsan elkezdett nyelni, vagy eszébe jutott valami és befogja a száját, de 10 másodpercig akkor is furcsa lenne.


Az ilyeneknek mi a bajuk? Ő a második, akivel életemben találkoztam és ilyet csinál. Tudom, ez az egész óvodásnak hangzik, hogy ilyet kérdezek és elég sz*rul is érzem magam emiatt, mert ez tiszteletlenség is. Mi zajlik az ilyenek fejében, valaki tudja? Talán az, hogy hirtelen félbe hagyja a mondatot és várja hogy a másik megkérdezze miért hagyta félbe vagy mi? Wtf.


Illetve ilyen esetben én elkezdek valamit mondani, mintha mi sem történt volna, de elég idegesítő, mintha egy 10 évessel beszélnék, akinek valami eszébe jut és befogja a száját :D

Ki kell emelnem, hogy senki mást nem ismerek (csak régről 1-et), aki ugyanezt csinálta.


Valakivel történt hasonló? Ti hogy kezeltétek? Nem beszéltek többet vele?



2019. máj. 15. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a konkrét személyt?
2019. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem először csinálta, így már volt, hogy rákérdeztem de vagy azt mondta, hogy "semmi", vagy hirtelen folytatta a mondatot egy jó min. 5-10 mp-es szünet után.
2019. máj. 15. 18:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Mintha mi sem történt volna.
2019. máj. 15. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy azért fogta be a száját,mert nevetett magában?


Vagy nem tudott hozzászólni a témához, és inkább be fogta a száját.Egy kicsit furcsa, legközelebb ha beszélsz vele te is fogd be a szádat és fiçgyeld a reakcióját,hogy mit mond,mit csinál.

2019. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Full komoly dolgokról beszéltünk általában, néha viccelődtünk csak, így furcsa lenne ha amiatt csendesedett volna el. Persze lehetséges amit írtál.


Nem, én ilyen játékot nem játszom, van elég beszélgetőtársam :D

2019. máj. 15. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami komoly témán egy érzelmi kitörést elnyomott? Lehet ez sírás nevetés káromkodás sohaj vélemény aminek nem szabad kijönnie
2019. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, valami ilyesmi lehet, kivéve ha értelmi fogyatékos, de azt nem hiszem :D (csak viccelek, nyugi).


Viszont ez örökre rejtély marad már, mert elmondani nem fogja kérdésre sem, az 100%.

2019. máj. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!