Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet jó anya olyasvalakiből,...

Lehet jó anya olyasvalakiből, aki ideges típus? És jó kolléga?

Figyelt kérdés
Ha valaki annyira indulatos, türelmetlen, ingerlékeny, hogy arra sem képes, hogy egy vitából elegánsan, időben szálljon ki? Csak mondja-mondja a magáét, élvezettel sérteget, nem képes beismerni ha túllőtt a célon, vagy ha rájött utólag, hogy rossz emberen kéri számon a dolgokat, amik felidegesítették? Szerintetek?
2019. máj. 16. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Rólam van szó egyébként, én vagyok ilyen.
2019. máj. 16. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. A gyerekkel ösztönösen másképp viselkedik az anya. És lehet pont miatta leszel majd türelmesebb.
2019. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, körbe kell nézni, mennyi idegbeteg anyuka van. Az enyém is ilyen, csodás gyerekkorom volt...
2019. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenesetre pozitív,ha valaki tisztában van az adottságaival!

Gondolom a következő lépésed már arra irányul,mit tudsz kiszűrni? Biztos vagyok abban,okosan,tudatosan mérlegeled,mit teszel legelőszőr!

2019. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amig az apukaval éltem en is tobbnyire ideges voltam :-( (nem dolgozott + csajozott).

Azota hogy nincs mintha elfujtak volna...SOHA nem vagyok ideges es turelmetlen :-)

2019. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet. A jellem nem változik, a hisztérika nem lesz angyal, csak mert születik egy gyereke. Sőt... a kialvatlanság miatt még nagyobb ámokfutást fog rendezni.
2019. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na jó, nem is rólam van szó... :D

Csak összekaptam valakivel, aki először belémkötött, aztán nem akart leállni, és csak provokált tovább vita után is jó 2 órán át, mire rájött, hogy felesleges, mert én már régesrég leálltam. Mindeközben állítja magáról, hogy ő jó ember és türelmes édesanya 😂 Ezért kérdeztem, hogy ilyen van-e, hogy egy dühöngő őrült türelmes és kedves otthon. Én ezt egyszerűen nem hiszem el neki.

2019. máj. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!