Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vágyom emberek társaságára...

Nem vágyom emberek társaságára akár hónapokon át sem, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nem vagyok totálisan antiszociális, inkább az van, hogy nem találkoztam olyan emberekkel, akiket meg lehetne szeretni, lenne értelme a társaságukban időt tölteni.

Mennyire normális, hogy ilyen körülmények között nem vágyom emberek társaságára? Velem van a baj?


2019. máj. 17. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Én is ezt csinálom. Bár mindenki szemében én vagyok a gáz, de nem adok akárki véleményére, szóval mondjanak rólam, amit akarnak. A világ túlságosan tele van idiótákkal, nem vegyülök.

Úgyis itt is majd jön a sok ész paraszt és lehurrog, de már arra is rájöttem, hogy ide csak a degeneráltak meg a trollok jönnek. Utóbbiak szórakozni azokon akik ugranak rá. Tanulókörnek jó volt ez az oldal is. Tényleg sok a hülye ember.

2019. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sok a hülye? Ez nagyon finom megfogalmazás és túl elnéző.


Én nem találtam normális embert eddig a környezetemben, pedig megfordultam már néhány helyen. Legnagyobb gond velük az, hogy nincs gerincük, morális értékeik és adott szó sem létezik már manapság. Lelkiismeretfurdalás, morális problémák? Ugyan...ezek már mind kihaltak az emberekből.

Ezért tényleg a legjobb ha az ember távol tartja magát nemtől függetlenül mindenkitől.

2019. máj. 17. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan teljesen normális és korrekt dolog lesz ez. Annyi fura, degenerált ember van, hogy tényleg jobb elkerülni őket, akár minden embert.
2019. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dude, tetszik a neved! Már bocs az offért...


És igen, pontosan.

Csaaaak az a rossz tapasztalatom, hogy még ha ezt is írják az emberek, mint most mi (és ez a ti szemszögetekből is állhat felém) a végén elég gyakran kiderül, hogy ezek a különc emberek is pont olyanok, mint a többi. :/ (mondjuk én tényleg nem, de pont ezért vagyok magamra hagyva... Annyira mondjuk nem bánom)

2019. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
en csak a paradoxont nem ertem. ha minden ember szerint mindenki hulye, csak ok nem, akkor most mindenki hulye vagy mindenki normalis? vagy akkor miert nem talalkoznak a "kuloncok" es akkor legalabb nem "hulyekkel" lennenek korbeveve.
2019. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már szinte fizikai fájdalmat okoz az emberi hülyeség, úgyhogy kerülöm őket, mint a pestist. Van egy társam, aki normális, szülők, barát (abból is már csak 1...), ez nekem elég.
2019. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dettó. Nagyon ritkán találkozom olyan emberrel, akiről azt érzem, hogy ért engem, és én is őt. Hamar kiderül, hogy van-e közös hullámhossz, de többnyire nincs, így nem is vágyom azok társaságára, akikkel elbeszélnénk egymás mellett, vagy csak felszínes kapcsolat alakulna ki.
2019. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!