Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ezt a tulajdonság...

Hogyan lehet ezt a tulajdonságot megnevezni, illetve mi az ellenszere?

Figyelt kérdés

Van egy személy, aki hatással tud lenni az emberekre pozitív irányba (pl.: jó ötletet, javaslatot tud adni, jó hallgató, stb.). Ha valaki közeledik feléje pl. ismerkedési céllal - amikor már kicsit megismerte -, akkor viszont befeszül (olyan ez, mint a mézesmadzag húzogatása a másik előtt).

Ezt nem tudatosan teszi.

Mit lehet ellene tenni és mi a neve ennek a jelenségnek? Kicsit olyan "Casanova" szerű a dolog.



#elengedés #közelengedés
2019. máj. 17. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom.


Viszont nekem erről az jutott elsőre eszembe, hogy nem önmagát adja mások előtt és nem akarja, hogy lássak, hogy milyen valójában.


Én is befeszülnék, hogyha át akarnának látni a maszkomon.

2019. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok de ha túlfeszülök már nem érdekel ki minek lát vagy hisz, önmagam adom. Elég fura vagyok elhiheted :) de szeretnek
2019. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés. Ha túl közel jön valaki behúzom a kéziféket. Nálam ez gyerekkori trauma miatt van így.
2019. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A közeledő személynek kell nyitottabbnak lennie először is.Pl:megoszt egy személyes véleményt/emléket/információt,majd erre hasonlóan reagál majd a másik személy is. :)
2019. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felelem az elkotelezodestol ,erzelmi fuggestol. Biztos volt nagy csalodasa: elhagyta a parja/anyja kiskoraban pl.
2019. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!