Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kishitűség lehet jó tulajdon...

A kishitűség lehet jó tulajdonság is?

Figyelt kérdés

Nem tudok magamon változtatni ebben, mindig lenézem magamat. A sportnak is mindig úgy vágok neki, hogy én a vesztes leszek, mert miért is nyernék pont én, annyira jó nem vagyok.

Csajozni ugyanígy meg sem próbálok, mert semmi értelme, úgyis elhajt. Ha meg valami mégis történik, valamiféle csoda, és ismerkedni kezdek akkor az van mindig, hogy most úgyis mással van, megcsalna a kapcsolatban is, volt már, hogy inkább nem is foglalkoztam vele tovább, noha biztosra nem derült ki, hogy miért nem írt vissza akkor este (persze ő azt mondta, hogy aludt...).

Nem tudok megbízni senkiben, úgy ahogy magamban sem. Volt már, hogy el sem mentem egy meccsre mert úgy voltam vele, hogy kikapunk úgyis.

Ezen lehet változtatni vagy ez belém van kódolva?



2019. máj. 17. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan változik, ha nem gátolod a folyamatot: egyre több tapasztalatod lesz mindenféléről, egyre több emberről is, saját magadról is, így egyre jobban megismered, és elfogadod magadat is - és ezzel párhuzamosan másokat is. Csak igyekezz tanulni mindenből, minden helyzetből, mások eseteiből. Attól, hogy már 16-18-20 éves vagy, még nem kell feltétlenül csajozni... Van lánytestvéred, akit szeretsz? Örülnél neki, ha csak azért vetné ki rá a hálóját valaki, mert már "csajozni akar", és nem azért, mert igazán szereti, és vigyázni akar rá?
2019. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem jó tulajdonság olyan szempontból, hogy hátráltat. A kishitűség olyan, mintha volna egy Ferrarid, de nem mernél vele száznál többel menni, "nehogy szétessen".
2019. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!