Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz moziba egyedül menni?

Gáz moziba egyedül menni?

Figyelt kérdés

Művészmoziba bátran el merek menni egyedül, de a Cinema City mozik ijesztőek, oda mindenki a barátaival jár.


Szerintetek ciki egyedül elmenni egy filmre?


2019. máj. 18. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik egy kávéra sem mernek egyedül belülni, míg mások akár nyaralni is elmennek saját magukban. Szerintem ez tőled függ, én nyugodtan elmennék egyedül moziba. De ha tudod, hogy feszengenél, akkor hagyd ki.

De egyáltalán nem ciki.

2019. máj. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül szoktam eljárni, ha olyanom van. Legutóbb egyedül voltam a Bosszúállók: Végjátékon. Korábban az Úr hangját is egyedül néztem meg - akkor kb. senki nem volt a teremben, olyan volt, mintha nekem foglalták volna le a teljes mozit :D
2019. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ettől ne félj. Én is szoktam néha, amikor kedvem és időm is van, de senki nem ér rá éppen akkor eljönni velem.
2019. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne gáz? Abszolút nem azt állítom, hogy aki egyedül megy az éppen társat keres (de ezt tévesen sokan annak vélik), de ÓVATOS közelítéssel akár társra is akad az illető...
2019. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, én rendszeresen szoktam. Teljesen más élmény, föleg ha sikerül olyan előadást kifognod, ahol eleve nincsenek sokan.
2019. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam egyedül, sőt, talán jobban is szeretek, mint másokkal.
2019. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!