Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér hölgyek hogyan lehet...

Kövér hölgyek hogyan lehet feldolgozni, elviselni a gúnyos megjegyzéseket, cikizéseket, sértéseket, ami árad felétek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom,látom,hogy beszólnak az utcán,megjegyzéseket tesznek a nagyon túlsúlyos nőknek.Én őszintén sajnálom őket,ráadásul sokkal vonzóbbak szerintem,mint a csontsovány modellek.

2019. máj. 18. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Azért a kövér meg a telt között hatalmas a külömbség. Egy telt, kerekded hölgy valóban lehet vonzó de egy 130 kilós dagadt zsíros lógó hasu nőre csak nem mondod, hogy vonzó, főleg, hogy fent is leírtad mennyi bántó megjegyzést kapnak. Én úgy gondolom, hogy kèt megoldás van. Vagy elfogadja, hogy néhányan megjegyzést tesznek (mert ilyen alacsony az intelligencia szintjük) és kizárja a külvilágot vagy lefogy és tesz magáért. Én sem vagyok csont sovány, igaz dagadt sem de nem is tudnám úgy élni a életemet, hogy a hasam a térdemig lóg és két ülést foglalok el a buszon. Se nem egészséges se nem szép.
2019. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megértem a válaszodat,köszönöm,a saját szemszögedből biztosan igazad van.Az én ízlésemnek viszont nem gusztustalanok a 130 kg feletti nők sem,sőt kifejezetten vonzóak.Sokan nem tudnak lefogyni,különböző okok miatt.
2019. máj. 18. 07:49
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább pont olyat szoktam hallani (molettektől) hogy ők szólnak be másoknak, meg hogy milyen erősek a vékony csajokhoz képest.
2019. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm aki 100+ felett van, de tudom, hogy komoly pajzsmirigy problémája van és hiába szed gyógyszereket nem megy le róla egy gramm sem, pedig mindent elkövet. Viszont olyan kisugárzása, olyan humora és olyan szép lelke van, hogy mindig csak bókokat kap.

Ő úgy van a bántó megjegyzesékkel, hogy elengedi a füle mellett, de hála Istennek ritkán hall olyanokat.

2019. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Két véglet van. Van két ismerősöm, lányok, nincsenek jóba. Az egyik csak 40 kiló talán, és a másikat szidja, hogy dagadt k**a, disznó stb. A másik meg a vékonyat hordja el. És kinézet alapján teszik. Egyiket sem kell védeni, de a kérdésre válaszolva a ducibbak is tesznek igen csípős megjegyzéseket a saját egójuk végett, nem hiszem, hogy védeni kéne őket. Aki egészségi állapot miatt nem tud fogyni, az szomorú valóban, de aki tud mégsem teszi, az meg vessen magára. Voltam én is dagadt,a saját tesóm csúfolt a barátai előtt, nem volt jó érzés nyilván
2019. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos bántják a nagyon soványakat is.Csak én a kövérekkel vagyok képben.Voltak nagyon kövér barátnőim,s akkor is beszóltak nekik,ha velem voltak.Én próbáltam megvédeni őket,de akadt aki elsírta magát.Azt megszoktam,hogy mindig megnéztek minket.Persze tudom,hogy furcsa egy 85 kg-os pasi egy 190 kilós nővel.
2019. máj. 18. 09:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában folyton beszólogattak, hogy kövér vagyok. Olyan 65kg lehettem.

Másfél évig bírtam, utána bulémiás lettem.

Lefogytam 47kg-ra, jól éreztem magam, szépnek. Pár év múlva barátom lett, megváltoztak a szokásaim kicsit, annyira nem tudtam odafigyelni a kalóriákra, felszedtem majdnem 10 kgt.

Arányosabban oszlott el a súly, mint régen, de nem éreztem jól magam.

Amikor néztek az utcán, rögtön arra gondoltam azért néznek mert ronda vagyok. Mindig a köcs.g iskolatársak, beszólások jutottak eszembe, a szivatások. A sok gyűlölet

2019. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, én 100+ vagyok, de ettől függetlenül csinosnak tartom magam, rám nem szoktak megjegyzéseket tenni. Visszagondolva talán általános iskolában lehetett ilyen, de hát ilyen a gyerekszáj.
2019. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]



Azért ne találd már ki, hogy egy 190kg-os nő milyen vonzó. Vannak emberek külömböző fetishekkel.. gondolom te ilyen vagy, de azért ez nem vonzó meg normális.

2019. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!