Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az életed? Miért?

Milyen az életed? Miért?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Átlagos,mert egy átlagos férfi vagyok.
2019. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig ugyanolyan. :D

Se pénz, se párkapcsolat, voltaképpen se család, se szabadidő.

2019. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Unalmas. Most is csak fekszem meg gyakorizom itthon. Nem tudok mit kezdhetnék magammal. Nincs semmi, ami egy kicsit felpörgetne.
2019. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Feszült, szeretném letudni már a problémáimat, és egy új helyen, új életet kezdeni.
2019. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Összejöttem végre a szerelmemmel most Hétfőn úgyhogy most boldog vagyok. Eddig szomorú voltam, szerelmi bánatos, szar életem volt. Ezen kívűl kb alig van életem szinte nincsenek barátaim, hobbim a biciklizés de cigányok laknak a településen, ahol lakom úgyhogy így nem fogok kimenni sehova. Szóval.
2019. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos unalmas, mert nem találok hozzám hasonló "jó" embereket, mindig csak bunkókkal találkozom, hiába vagyok elfogadó.

Amúgy tizes skálán 7-es az életem, mert egészséges vagyok és vannak állataim, ők tartják bennem a lelket, ha valami szar van az életben.

Vannak hobbijaim is, de azokra most nincs idő, mert vizsgaidőszak van, nyáron meg meló, persze amellett már lesz.

2019. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Létezik picológus piciáter antidepi szorongásoldó mozgás a szabadba relaxációs gyakorlatok stb vagy éppen trollkodás itt. Az élet általában olyan semmilyen, néha történik valami jó aztán meghalunk. Ha nem a facebúkon néznétek a sok magamutogató páva műmájer mindig hűdebolgog majomparádét, akár elmehetnétek egyet sétáslni is a friss levegőn, és akkor kitisztulna a buci fejetek, és nem itthon rohasztanátok el magatokat a szájszagú lakástokba, sírva hogy; jajj szegény én de kuva magányos vagyok jajajajj
2019. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Már bocs utolsó, de jó nagy primitív vagy :) még ha 1%-ban igazad is van.
2019. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem gondolom, hogy szavakkal át tudnám adni mennyire és hogyan jó.

Talán ha napokig beszélgetnénk medetatév állapotban, lényegileg érthető lenne.

2019. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sírjatok cry babyk.....
2019. máj. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!