Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert hord sok ember maszkot...

Miert hord sok ember maszkot es miert szeretnek hazudni?

Figyelt kérdés
sokszor olvasom itt, h maszkot hordanak paran es olyat is hallottam mar aki szereti az embereket megteveszteni. nekem csak a pszichologiai hattere van meg, arra is kivancsi lennek, hogy ennek mi a magyarazata annak az embernek a szemszogebol aki ezt csinalja? oszinten szolva nekem az oszintetlenseg minden formaja undorito, szoval en egyaltalan nem baratkozok ilyen emberekkel (vagy nem tudok rola:D). en nem is hordtam sose maszkot es sose ereztem ra kenyszert, h hazudjak, tudok felelosseget vallalni. ti akik megis ezt teszitek, mikor hordotok maszkot es mit jelent ez a maszk hordas nalatok? hogyan viselkedtek akkor es mi a celja? elrejteni a serulekeny reszetek? es akik nem hordanak maszkot (mint en), ti mit szoltok az ilyen emberekhez? es a maszkosok is leirhatjak a velemenyuk a tobbi maszkosrol :D kox bastyak
2019. máj. 18. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ilyen családban nőnek fel. A zsidóknál pedig ez a természetes, ott a családtagok is folyamatosan hazudnak egymásnak még a leglényegtelenebb dolgokban is.
2019. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En a legszennyezes miatt hordok, mi ezzel a bajod?
2019. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Permetezéskor hordok, hogy ne lélegezzem be a vegyszert.
2019. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A másik oldalról: Sok ember miért nem fogadja el a másikat, miért érezteti, hogy nem lehet önmaga, miért ítélik el?


Szerintem mindenkinek volt olyan időszaka, amikor egyáltalán nem hordott maszkot, nem hazudott, viszont sok pofára esés érte, sokan nem fogadták el őt önmagáért, magányos volt, aztán érezte, hogy kell valamit változtatni.

Tök mindegy, hogy nem barátkozol ilyen emberekkel, ha őszinték lennének, akkor e barátkoznál velük, mert akkor is más kifogást találnál, hogy eltaszítsd őket.

2019. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először én is az egészségügyi maszkra gondoltam fő kérdésed olvasásakor. De az apróbetűs írásod alapján te arra gondolsz, hogy miért hord sok ember álarcot. Azért, mert rákényszerül. Nem mindenhol, hanem munkahelyen például. És nem hazugságnak nevezném, hanem konfliktuskerülésnek. Nem mindenki szeret belemenni vitákba, inkább mosolyog, szépen bólogat, ráhagyja, hadd tolja a hülyeségét. Magában megvan a saját véleménye, de a nyugalma fontosabb, minthogy belebonyolódjon egy esetleges felesleges vitába.

Családban viszont sosem hordok maszkot, mindig kimondom, amit gondolok, ami nem mindig tetszik mindenkinek.

Szóval helyzetfüggő.

2019. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!