Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha a barátnőm beszólásán...

Gáz ha a barátnőm beszólásán megsértődök?

Figyelt kérdés

Most lett vége a majd 4 éves kapcsolatának, én pedig szeptemberben megyek férjhez.

Teljesen megértem és tudom, hogy ő gyászolja ezt a kapcsolatot, elfogadom, segítek is neki ebben. Viszont nem szeretem, mikor valaki a saját alakjára akar formálni, mert neki most ez az időszaka van.

Értsétek úgy, hogy ő most méginkább elkezdett bulizni. Persze szívesen elmentem vele anno is, viszont már egyre inkább nem érdekelnek a "kirúgok hámból" esték. Számomra ezek már semmitmondóak, hogy másnap próbáljuk összerakni, hogy mi is történt az este.

Ma is hogy ők mennek egy helyi kocsmába, menjek vele és a közös barátainkkal. Visszautasítottam, mert tényleg nem volt kedvem, fáradt is vagyok, egyszerűen csak pihenni szeretnék. Erre jött a "vicc" rész, hogy "gyakorolom az asszonyságot, ezért nem tartok velük". Nagy ritkán vissza tudtam kontrázni erre, hogy "hát valakinek fel kell nőnie". Persze nem számítottak erre, a barátnőm még valamit mondott is, de azt már nem hallottam.

Nem tudom, de számomra ez nem poén, hogy férjhez megyek, sőt büszke vagyok rá, amiből ilyesfajta gúnyos megjegyzéseket nem tűrök. Egyébként látom rajta, hogy nagyon sok mindenre irigy (erre is). Mikor volt a párja, akkor ő azt szajkózta mindenkinek, hogy az eljegyzés ráér, még nem akar. Most pedig már azt reklámozza, hogy a következő pasi olyan lesz, akihez férjéhez is szeretne menni..


2019. máj. 18. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Az se gáz, hogy ő irigykedik rád.

Az viszont gáz (legalábbis bizonyos szempontból), ha nem tudjátok megbeszélni. Ha tényleg a barátnőd, akkor amikor csak ketten vagytok, beszéljétek meg, hogy kinek mi fáj. Legyen világos mindkettőtök számára, hogy más élethelyzetben vagytok, ezért más érdekel most benneteket. Ha mindketten csak dédelgetitek a tüskét ("de undok, bántani akar és beszól nekem" ill. "de undok, már nem akar velünk lenni"), az sehová sem vezet. Ha viszont elfogadjátok, hogy a körülmények miatt természetes, hogy most nem olyan szoros a kapcsolatotok, akkor később még megint közeledhettek. Ha ezt valamelyikőtök nem látja be, akkor nem is biztos, hogy igazi barátság volt, hanem egyszerűen jó haverság, ami könnyen véget ér.

2019. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!