Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem a nyarat?

Miért nem szeretem a nyarat?

Figyelt kérdés
Régebben gyerekként, majd tiniként imádtam a nyarat, hogy jó idő vam, hogy süt a nap, nem kell suliba menni stb... De két éve teljesen megváltozott a véleményem. Utálom a meleget, hogy sokáig vilagos van, mintha sosem jönne el az ejszakai megváltás egy hosszú nap után. Szeretem az estéket, ha esik az eső, ha hidegebb van, ha esik a hó, ha korán sötétedik, ha jön az ősz majd a tél. Rájöttem, hogy a szeptembertől januárig tartó időszak a kedvencem (esetleg kitolva márciusig). Imádom amikor meg jön ez az időszak, átkapcsol bennemvalami. A nyar napjait már szenvedéskent elem meg. Kilátástalanok a napok, esetleg akkor érzem jól magam ha éppen vihar van. Miérr van ez?
2019. máj. 18. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván valami belső változás miatt. Lappangó depresszió, vagy arról van szó, hogy börtönként éled meg az életedet, és így zavar a nyár, mert úgy érzed, lemaradsz a valódi életről.


Ezek csak feldobált ötletek, szólj, ha megérintett valamelyikben valami.

2019. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nyárban a vakáció kívül semmi jó nincs, a suli végével meg már az sincs.
2019. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van az 1-2 válaszolónak is, én is ezt gondolom.

Ha esetleg nem bírod ezt az időjárást javaslom Angliát,Írországot,Izlandot esetleg az Északi sarkot.

2019. máj. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt érzem. A legtöbb ember (számomra érthetetlen módon) a dögmeleg, párás időt szereti, mi pedig nem, mivel nem lehet mindenki egyforma. Szerintem kb. ennyi, nem kell mögé semmiféle mögöttes dolgokat látni.
2019. máj. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, klímaváltozás van, már nincsenek is klasszikus évszakok, pl. egész májusban október-novemberi esős, hideg, pocsék idő van.
2019. máj. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én felemásan vagyok.

Egyfajta szabadságérzetet ad, hogy nem kell michelinbabának öltözni és ki lehet nyitni az ablakokat. Szeretem, ha sokáig van világos, bár a június nekem már- már túlzás, pl tegnap is lefeküdtem este 9:30-kor. Nem minden ablakomon van redőny.


Ugyanakkor engem is zavar, hogy már nincs szünidő, nem mehetek ki a szabadba, nem mehetek hétköznap strandra. Ugyanúgy élek nyáron, mint bármikor máskor.

Nem bírom a meleget, kedvetlen, levert vagyok tőle, leesik a vérnyomásom, sokszor annyira, hogy szabályosan rosszul vagyok, mert mindenem elnehezedik. Álmos vagyok de aludni nem bírok.

Ha nincs egy jó erős klíma, ami 25-26 fokot csinál, akkor nekem végem.



Azt vettem észre, hogy 0 fok felett teljesen jól vagyok, nem fázok, még a fülem, kezem is elvan. Még szívesen sétálnék is, ha pl lenne kivel.

Csak télen még rövidek a nappalok, semmi se zöld, sehol sincs levegő, mert az emberek nem szellőztetnek és olyan melegre (25, 26 fokra) van fűtve minden lakás, iroda, mintha nyár lenne.


Számomra a tavasz és az ősz jó, azok meg rövidek. :( plusz az ősz az elmúlás időszaka és hektikus is.. Szeptemberben, októberben normális a 30 és a 7 fok legmagasabb nappali hőmérséklet is.

2019. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szükségem van a nyugalomra, hosszú téli estékre, amikor begubódzhatok, kikapcsolhatom az evilágot, amikor az emberiség már nem zúg, jön-megy, fúr-farag-sipít-ugat-csönget, akar valamit, hanem elvonulnak, azt csend van... Rohadt fárasztó, hogy 3-tól 21-ig világos van. Télen harmada annyi a napi frusztráció, mert kevesebb a történés.


Ami a hőmérsékletet illeti, egyszer kell kiizzadni valahogy egy klíma beszerelését, azt onnantól kezdve nem is olyan félelmetes a nyár.

2019. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!