Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Csak a leszbikusok/biszexuálisok mászkálnak szivárványszínű cuccokkal (szatyor, öv, póló, stb. )?

máj. 19. 11:50  Privát üzenet  

A válaszok
nem

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 19. 11:50 Privát üzenet
Nem. Az unikornisok is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 19. 11:54 Privát üzenet

Ha férfi akkor kb 100%-ban igen.

Ha nő, akkor kb 65%-ban, a 35%-a a nőknek, azért is mutatja a szivárványszínű cuccokat, mert ezzel fejezi ki, hogy ő elfogadó, de nem feltétlenül leszbikus/biszexuális maga.

A heteró férfiaknál nem igazán van ilyen gesztus. De vannak elfogadó nyugati gondolkodású apák, esetleg ők. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 19. 11:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pasit nem láttam még szivárványossal :D

Ja, arra már én is gondoltam, hogy ő maga nem az, de elfogadó, mint ahogy pl. a pride-ra is elmennek az "elfogadó szellmiségű hetero" emberek :)

Na mindenképp ezt a témakört jelképezi akkor. "Csak úgy" nem szokás ilyet hordani, nem?

# 4/6Időpont máj. 19. 12:05 Privát üzenet

Én mondjuk szoktam csak úgy is. Mm nem vagyok leszbikus, csak szeretem a sokszinű cuccokat. Van egy szivárványos pulcsim amit pl nagyon szeretek és annak hogy hordom semmilyen más funkciója nincs azonkívül hogy tetszik :)

18/L

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 23. 23:11 Privát üzenet
Nem,nekem van egy barátnőm aki hetero,és szivárványos nyaklánca van,mondta ,hogy sokan rakerdeztek már hogy az e :,D

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 24. 16:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy adott ember meghal, a családja mit csinál a ruháival és fehétneműivel?
Gáz szűk pólóba járni?
Ha egy vekony nőn majdnem térdig erő bő polo van akkor nagyobbnak tűnik az illető?
Van rajtam kívül más is, aki imád elázni a szakadó esőben? 18/f
Egy ronda pofájú férfi tud eleget kompenzálni azzal ha ki van gyúrva?
Van itt még valaki, akinek kicsi, csapott válla van?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!