Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a leszbikusok/biszexuális...

Csak a leszbikusok/biszexuálisok mászkálnak szivárványszínű cuccokkal (szatyor, öv, póló, stb. )?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2019. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem. Az unikornisok is.
2019. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha férfi akkor kb 100%-ban igen.


Ha nő, akkor kb 65%-ban, a 35%-a a nőknek, azért is mutatja a szivárványszínű cuccokat, mert ezzel fejezi ki, hogy ő elfogadó, de nem feltétlenül leszbikus/biszexuális maga.


A heteró férfiaknál nem igazán van ilyen gesztus. De vannak elfogadó nyugati gondolkodású apák, esetleg ők. :)

2019. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pasit nem láttam még szivárványossal :D

Ja, arra már én is gondoltam, hogy ő maga nem az, de elfogadó, mint ahogy pl. a pride-ra is elmennek az "elfogadó szellmiségű hetero" emberek :)

Na mindenképp ezt a témakört jelképezi akkor. "Csak úgy" nem szokás ilyet hordani, nem?

2019. máj. 19. 12:05
 5/6 anonim válasza:

Én mondjuk szoktam csak úgy is. Mm nem vagyok leszbikus, csak szeretem a sokszinű cuccokat. Van egy szivárványos pulcsim amit pl nagyon szeretek és annak hogy hordom semmilyen más funkciója nincs azonkívül hogy tetszik :)


18/L

2019. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem,nekem van egy barátnőm aki hetero,és szivárványos nyaklánca van,mondta ,hogy sokan rakerdeztek már hogy az e :,D
2019. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!