Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak mások a...

Miért foglalkoznak mások a pattanásaimmal, hogyha ők maguk idősek, ráncosak és elhízottak?

Figyelt kérdés
Vannak pattanásaim,igazából csak pàr 2-3 piros folt van az arcomon,mert még a helye nem gyógyult be teljesen.Alapvetően nem tartom magam csúnyànak.A pattanások ellen küzdök,járok kozmetikushoz,magànbőrgyógyászaton is voltam,vannak krèmek amikkel ápolom a bőröm.Középkorú hölgyek szeretik kérdezgetni mi van az arcomon hogyan lett,okoskodnak tegyek rá fogkrémet ,zavarban vagyok mikor válaszolok,és akkor még több duma jön erről, nem hagyjàk abba.Sokszor volt ilyen velem,mert ez régi probléma nálam,de nem tudom jól kezelni.Szerintem olyan abszurd kérsések és tanàcsok, ès tèma egyàltalàn ,amit ráncos idősödő dagi emberek visszafelè nagyon sértőnek éreznènek.Az ember külseje nagyon privàt és kényes terület,én is kérdezgethetnèm,hogy lett ilyen elhízott, talán pajzsmirigy baja van, vagy a szülés utàn lett ilyen?Mégsem teszem mert felesleges kellemetlenségnek érzem,és azt éreztetném,hogy nem felel meg.Akkor miért ilyen butàk az emberek?

2019. máj. 19. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza te is csúnyán.

Érdekes, nekem pont olyan ragyás a képem, mint 16 évvel ezelőtt de még senki nem tett rá sose megjegyzést. Néha az az érzésem, engem zavar egyedül, hogy ennyire zsíros a képem, noha az is igaz, teszek rá magasról. Mindig mondogatták anyámék, hogy ooooh elmúlik az. Ja. 30 évesen se xD

Viszont tényleg nem értem, milyen közegbe jársz, ahol ezzel bszogatnak. Illetve, hogy miért nem küldöd el a fenébe azt, aki okoskodik. Én simán megteszem.

2019. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az dlőzővel értek egyet, ilyen kérdésre kérdezz vissza abszurdan😉
2019. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megértelek, engem a súlyom miatt találnak be. A poén az, hogy soha nem a vékonyak, hanem akik csak kicsit néznek ki jobban nálam.


Múltkor pont ez volt munkahelyen, hárman beszélgettünk, egyik kolléganő arcán valami piros dudor volt. Ő elment, maradtunk ketten, azt mondja ez a munkatárs, "Jaj, elfelejtettem megkérdezni X-et, mi az a fején."


Én meg úgy kiosztottam, hogy ne legyen már ilyen tapintatlan, szerinte nem látja a tükörben magát, miért kell valakit ilyen kínos helyzetbe hozni. Egyszerűen tiszta tapló, empátiahiányos emberekkel van tele a világ.

2019. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert még így is 100x jobb csaj vagy, mint ők (voltak valaha is)! Röviden: Irigység
2019. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!