Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le, amiért régi...

Miért néznek le, amiért régi és nehéz Laptoppal járok be egyetemi előadásokra? Miért csak az új, és könnyű laptopok vannak, , elfogadva''?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol nem szarod le?
2019. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer beszolnak, azzal a nehéz laptoppal vágd már fejbe őket. Kis kongásvizsgálat
2019. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen világ ez.
2019. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clay Morrow ***** válasza:
75%
Mert gyökerek, hagyd békén, ne foglalkozz ilyenekkel :)
2019. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen egyetem lehet, de nálunk le se szarják, hogy a másik hogyan, min jegyzetel.
2019. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Mert tudod, a tiéd már "nem menő".

Mert ma az a vérbeli egyetemista, aki legalább 250 ezres notebookkal, meg 400 ezres ájfónnal mászkál. Az, hogy elhasal-e az első alapozó kurzosnál, az édesmindegy, de nehogy már olyan szégyen érje, hogy mondjuk egy órán papírra kelljen írnia...

Egyébként #1-gyel maximálisan egyetértek. Az ilyenek véleményére tojni kell, méghozzá jó magasról. Tudod, vannak, akiknek kicsit elszállt a képük attól, hogy felvették őket egy felsőoktatási intézménybe. Meg persze vannak, akik egyszerűen túlgondolják ezt az egész laptop-témát. Én egyetértek, hogy sokszor nagyon hasznos dolog, de sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek.

Mostani egyetemisták elbeszéléséből tudom, hogy sokan - főleg a jobbak - szívesebben jegyzetelnek papírra. Nem csak azért, mert általában gyorsabb (egy ügyesebb gépírónál ez már nem igaz), de könnyebb számolni, rajzolni, vázlatot firkálni, stb.


Egyébként ezzel nem nyugtatlak meg, de az ilyesfajta felszínes kekeckedés a munkahelyekre is jellemző. Hányszor kaptam már lesajnáló megjegyzést, amiért nekem csak "butatelefonom" van. (Egyébként van androidos is, de munkára praktikus okokból nem azt használom.) Telefonálni ugyanúgy tudok vele, böngészni, e-mailt küldeni szintén, emellett elég másfél hetente egyszer feltölteni, és a fizikai billentyűkkel a nem túl stabil buszokon könnyebb kezelni, mint a virtuális billentyűzetet. De hát valaki attól érzi Janinak magát, ha irreleváns dolgokban cs*szeget másokat.

2019. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A buta, üresfejű tahók szólnak le ezért, azokkal meg nem kell foglalkozni.
2019. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is drága "könnyűlaptopom" van meg ilyen olyan "ájfonom", es jópár ismerősömnek is, de komolyan, mikor érdekelt a másik mi a sz@ron jegyzetel? Az ilyet altalabn középiskolában kikéne nőnie az embereknek.
2019. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!