Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rájöttem, hogy egy semmirekell...

Rájöttem, hogy egy semmirekellő vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapvetően rendes vagyok, sose bántottam senkit. Viszont nem is csináltam semmi nagy dolgot az életben. Rám mondják, hogy ellébecolt. Valamennyi pénzem mindig volt, ügyeskedtem is. Most meg már hiába akarnék a munka hőse lenni, az egészségi állapotom nem engedi. Lébecolni már nem akarok, de dolgozni meg nem tudok. Sakk-matt.

#lébecolás
2019. máj. 20. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
jo kerdes, jo kerdes
2019. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el.

Nem csak tevékeny vagy fizikai munkával lehet nagy dolgokat elérni... Lásd Stephen Hawking. ;)

2019. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem semmirekellő vagy, hanem átlagos. Azért pedig ne búsulj, hogy átlagos vagy. Én se fogok nagy dolgokat elérni, nem is tettem idáig.


Az, hogy az egészségi állapotod nem engedi se tesz Téged semmirekellővé - elvégre nem lustaságból nem húzod az igát.


Szerintem ne bánd, hogy nem törtél ki a tömegből.

2019. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy találd meg a szerencsédet. Feltételezem, hogy valamennyire jártas vagy az informatika világában, otthonról is lehet "ügyeskedni", jobbá tenni az életed.
2019. máj. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!