Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan szépek és csinosak...

Miért olyan szépek és csinosak az orvostan hallgató lányok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször kellett mennem kórházba különböző okok miatt és feltűnt, hogy az ott dolgozó orvostan hallgató lányok (lehet köztük már többen rezidensek is) többsége kifejezetten dekoratív, de minimum átlag feletti módon szép. Rengeteg köztük a min. 170 magas, vékony alkatú, de fitt lány és arcra is nagyon szépek. Ilyen tipikus modellalkatúak. Nem mind, de nagyon sokan. De akik nem ilyenek azok is nagyon csinosak és szépek. De majdnem ugyanez igaz a +30-40 éves már idősebb női orvosokra is, de természetesen rajtuk már látszik, hogy inkább MILF kategória. Viszont simán meg tudom különböztetni a ápolónő/asszisztens/takarító személyzetet az orvosoktól, annyira szembetűnő a szépségük közötti különbség. Fogalmam sincs miért van ez. Az intelligenciát is ilyen mértékben meghatározza az átlag feletti genetika vagy simán azzal magyarázható, hogy a csinos, szép lányoknak alapból olyan szintű önbizalma van, ami miatt az orvosit is el tudják végezni? Vagy a harmadik lehetőség, hogy az orvostan hallgatók többségének már a nagyszülei is értelmiségiek/orvosok voltak, akik már akkor tökéletes életminőséget tudtak maguknak biztosítani és generációkon át öröklődtek a jó adottságok így a mai fiatalok már alapból tökéletes génállománnyal rendelkeznek. Érdemes megjegyezni, hogy a férfi kollégáig egy része is azért elég jóképű bár köztük azért többen vannak akik nem annyira sorolhatóak a Tom Hardy/Chris Hemsworth kategóriába és több alacsony/nyikhaj/stréber fiú orvostan hallgatót is szoktam látni, de a csajok azok nagyon ott vannak. Sokszor tényleg azt éreztem mintha egy kórházi tematikájú felnőttfilmes castingon lettem volna. Tud valaki erre egy ésszerű magyarázatot adni?

2019. máj. 20. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyszerűen csak nagyon ki vagy már éhezve.
2019. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Az orvosi pénzbe kerül, szóval nyilván az választja ezt a pályát, ahol a családban van pénz. Ott meg van magukra is.

A gazdag lányok 90%-ban szebbek az átlagos vagy szegény lányoknál.



Amugy ez igaz külföldön is. Akárhány orvosnál voltam, az asszisztensek mindig olyan lányok, amilyenek az instán is jelen vannak, mindegy, hogy fogorvos, kórház vagy szemorvos.

2019. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is csak kanos vagy. Az orvosisok is csak átlagos emberek. Nagyon sokat ismerek, fiút és lányt is és nagyon vegyes a felhozatal. A többség hót átlagos.

A 30-40-esek java pedig ugyanolyan kiégett mint más szakma képviselői. Hát még ha ügyelés után látod akkor egy széparcú nő is olyan mint a mosott kaki.

Amúgy azt is opciónak találom, hogy a presztízs tetszik. Mint amikor egy nő csak orvosokat vagy mérnököket vesz észre mert vonzza a hozzákapcsolódó státusz.

2019. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pedig túlzás nélkül állíthatom, hogy a való életben is úgy néznek ki mintha stock fotóalanyok lennének:

[link]

[link]

Ez pedig az idősebb MILF orvostípus:

[link]

[link]


Amikor láttam, hogy közeledik a távolból egy tenyeres talpas/nagy darab nő, akkor egyből tudtam, hogy nem orvos hanem max ápoló vagy takarító, de az orvoshölgyek előkelő lépteit már messziről észleltem és úgy sétáltak el előttem, mintha egy giccses Hollywood-i Grace Klinika jellegű filmsorozatban szerepeltek volna.

2019. máj. 20. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Jaj, ne hízelegj. XD

23/L, orvostan hallgató.

2019. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#2 ezt megcáfolnám :D szegény vagyok mint a templom egere.
2019. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Hülyeség. Te csak ki vagy éhezve.
2019. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy általad leírt orvostanhallgató, amúgy hétköznapi lány, ember vagyok. (Utóbbit azért emeltem ki, mert nagyon kellemetlenül érint, ha valóban egy felnőttfilm szereplőjeként tekintesz rám. Tanulni vagyok ott, nem tetszelegni.) Nagyrészt a genetikának köszönhetem, de benne van az is, hogy szüleimnek hála, van pénzem pl edzésre és egészségesebb étkezésre is.

Az egyetemi teljesítményt nem a kinézet, hanem a szakmai tudás határozza meg (meg ki milyen vizsgázó), senki nem kap kettest azért mert szépen mosolyog.

Igyekszem a kórházban jól megjelenni. Hiszen ki szeretné, hogy egy büdös, ápolatlan, nem túl bizalomgerjesztő megjelenésű idegen kezelje. Sajnos sok orvos van, aki elhízott és árad belőle a cigi szag miközben az egészséges életmódról meg a cukorbetegség szövődményeiről papol, nyilván nem fogják komolyan venni. Plusz a kórház (lesz) a munkahelyem, aminek meg kell adni a tiszteletet.

2019. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Utóbbit azért emeltem ki, mert nagyon kellemetlenül érint, ha valóban egy felnőttfilm szereplőjeként tekintesz rám. Tanulni vagyok ott, nem tetszelegni."


Mégis olyan érzékien és szívmelengetően tudtok egymással cseverészni meg olyan elegáns őzike léptekkel végigsuhanni a kórházi folyosón, hogy kvázi úgy érzem magam, mint a Pearl Harbor filmben szereplő pilóta, akit az aranyos egészségügyis nővérkét alakító Kate Beckinsale megvizsgál: [link]

Mert túl tökéletes, hogy igaz legyen. Mármint hogy ilyen jó nők dolgozzanak egyszerre egy helyen. Persze aztán felébredek az álomvilágból, amikor rám se hederítenek ha valami problémám van vagy megkapom a pozitív eredményű zárójelentésemet a vastagbélrákomról. Na, szóval nekem úgy tűnik, mintha egy genetikai szuperlaborban tenyésztenék ezeket a lányokat, mert annyira tökéletesnek tűnnek a magamfajta proli, lúzer kisembereknek.

2019. máj. 20. 23:22
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem hülyeség, ez tényleg így van!


Elég sok orvosis lányt ismerek, mert ilyen területen vagyok velük szakmai kapcsolatban... 2 barátnőm is volt (rövidebb ideig). Illetve PhD hallgatókból sok orvosról tudok aki szép lány.


Való igaz amit állítasz :) Nekem igen kifinomult az ízlésem a nők terén.


Kórházban mikor infektológiára bevittek, két medikus csaj faggatott ki, 12 óra masszív hányás után totál szégyelltem magamat, hogy zombiként két ilyen lánnyal vagyok egy szobában...


Másfelől viszont általában irtó beképzeltek, és teljesen őrültek, jórészük pszichopata szerintem :D Kizárt hogy mégegyszer SOTE-s/orvos barátnőm legyen. Elég volt kétszer :D


Persze lehet szerencséd :)

2019. máj. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!