Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Miért ilyen a legjobb barátnőm viselkedése?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én már nagyon régóta ismerjük egymást, kb 17 éve, mondhatni együtt nőttünk fel.


Nagyon megváltozott. 2 héttel ezelőtt volta valamilyen utazáson. Hogy őszinte legyek, semmit nem mondott az utazásról és azt sem, hogy lelép. Pedig mindig-minden megbeszéltünk.


A napokba nagyon fura a viselkedés, annyira...hm... nem önmaga.

Csak a semmibe néz, nem figyel, pl ha mesélek neki valamit, ólban mintha végighallgatna, de a végén kinyögni, hogy "mi az?, mit mondtál?"


Volt olyan, hogy csak úgy kisétált az út kellős közepére!

Ismét rászokott a dohányzásra és az ivászatra.


Nem engedi, hogy megérintsem, pedig régen mindig ölelgettük egymást.


Szerintem ismét elkezde vágni az ereit, mert bevan kötözve a keze.

A múltkor egy csapat motoros fiú kíséretében érkezett az étterem elé, megbeszéltük, hogy ketten vacsizunk.

A vacsi után, egy motoros várt rá( egy igen helyes és jóképű azt én is bevallom), majd elmentek.


Napokkal később egy másik szintén fura viselkedésű fiú társaságban volt.



Mit tegyek? A szülei már nem élnek vele, külföldre költöztek, a barátnőmre a nagyija vigyáz, de a nagymamája szerint, neki sem szólt, hogy lelép 2 hétre.

Annyira aggódom érte, szeretem őt, a barátnőm olyan, mint egy nővér, akire mindig számíthatok(számíthattam).



2019. máj. 20. 22:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szektás?
2019. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem hinném
2019. máj. 20. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Elindult lefelé a lejtőn, amin nem lehet megállni...
2019. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi? Miért nem lehet?
2019. máj. 20. 22:22
 5/11 anonim válasza:

Gondolom, hogy jól elvan a csávóval, gondolom a csávó is, valamilyen szuicid hajlamú. Nyugi lehet, hogy tetszik neki a csávó, hisz te is írtad, hogy neked is bejön. Kérdezd meg, de ne erőszakosan, csak finoman.

De tartsd szemmel lehet, hogy őrültséget fog csinálni.

2019. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd - a leírtak alapján - szerintem rossz társaságba keveredett - elindult a ejtőn. Lehet, hogy túloztam, amikor azt írtam, hogy ezen nem lehet megállni, mert tkp. meg lehet állni, ha valaki nagyon erősen fékez! Csakhogy ezek a társaságok nehezen engednek ki valakit is a karmaik közül. Ezért nehéz megállni és búcsút mondani ennek az életnek. Vigyázz, nehogy Te is áldozat légy!
2019. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De én hogyan segíthetek neki, már mindent megpróbáltam :(

Ő a legjobb barátnőm és szörnyű így látni őt.

2019. máj. 21. 09:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézetem szerint 2 eset van:

1). meggyőzöd őt arról (esetleg mások segítségével is), hogy a lejtőn van. És ha beindul, nagyon nehezen tud majd megállni és lehet, hogy a lejtő alján szakadékba zuhan,

2). nem tudod őt semmiképp meggyőzni, mert neki úgy jó, ha van "dolce vita" és lemondasz a legjobb barátnődről, mert aki nem fogadja el a jótanácsot, azon nem lehet segíteni. Találsz egy új barátnőt.

F.

2019. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És csak így dobjak el egy 17 éves barátságot?


Már tényleg kifogytam az ötletekből. Ő egy aranyos kedves lány, mondhatni mindenki kiskedvence( nem szó szerint), ölelgeti való, csini lány, egyszóval semmi oka arra, hogy megölje magát. Főleg nem egy olyan barom fiúval mint az, akivel lóg!

2019. máj. 21. 10:37
 10/11 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy suicid hajlamú a barátnőd!

Több közös program, legyetek többet együtt a barátaitokkal, bandázzatok ti is ;)

2019. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!