Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen rossz tulajdonságaitok...

Milyen rossz tulajdonságaitok van?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kissé bátortalan, félek az újtól, kissé sértődékeny, néha lusta :D
2019. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonlítunk :-D
2019. máj. 21. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Idegenek előtt lassan nyíló, félénk. Kicsit kétszínű is vagyok, és kárörvendő. Hajlamos vagyok a halogatásra, hanyagolásra, és lustálkodásra. Konzervatív vagyok, kissé vaskalapos is, és mindig azt hiszem, hogy nekem van igazam.
2019. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok, ronda, hisztis, pletykálkodós, előítéletes, lusta, és még napokig sorolhatnám.
2019. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Halasztok, önbizalomhiányos vagyok, nem tudok együtt dolgozni másokkal.
2019. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úristen rengeteg:D

Rettentően türelmetlen, szélsőséges, hangulat ember, sértődékeny, lobbanékony, makacs, túl büszke (semmi sem fontosabb annál), nem látom be sokszor saját magamon kívül ha hibáztam(ergó ha tudom is, legtöbbször ki nem mondom a másik félnek). Per pillanat ezek jutottak eszembe, de ha gondolkoznék még, többet tudnék írni.

2019. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Túl bizonytalan vagyok, nagyon lassan hozok döntéseket, ritkán merem kimondani amit valójábab gondokok, mert félek, hogy ezáltal mások rossz véleménnyel lesznek rólam. Néha kicsit lusta vagyok, és utálok rendet rakni, anyát jobban zavarja a kupi a szobámban, mint engem.

Emellett ingerlékeny vagyok, és különösen fel lehet húzni azzal, ha valaki belenyúl a napirendembe, vagy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy én azt előre elterveztem. Például, ha én kitalálom, hogy most szombaton délelőtt tanulni fogok, utána egy órát rajzolok, egy órát olvasok és egy órát foglalkozok a regényem kidolgozásával, a nap többi részét pedig animenézéssel fogom tölteni, de kiderül, hogy pont aznap megyünk vendégségbe, akkor egész héten sz@r kedvem van.

2019. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az hogy gyakorlatilag tökéletes vagyok. Meg néha kicsit szerény is.
2019. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hisztis vagyok, makacs, gyerekes, nem merek segítséget kérni/nem fogadom el, lobbanékony, csendes, félénk, hamar feladok mindent, túlérzékeny vagyok.
2019. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!