Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Iskola váltás. Hogy működik?

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy én most cukrász szakon vagyok 10-be. De szeptemberbe már szeretnék másik iskolába kezdeni, már beszéltem a szüleimmel is. (A váltás oka, hogy nem szeretem ezt a szakot, és a gyakorlat miatt lelkileg egyre betegebb vagyok) Na de a konkrét kérdés az lenne, hogy ugye én most szakközépből szakgimnaziumba mennek és teljesen más szakra. Újra kezdem a kilencediket, ilyenkor számítanak a mostani jegyeim? Vagy csak az általános iskola 7-8?

máj. 21. 10:17  Privát üzenet  

A válasz
Iskola függő. Valószínűleg újra kezded de tényleg a sulitól függ. Érdemes lenne beszélned valakivel pl telefonon

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 21. 10:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha elégedetlen vagyok egy szolgáltatással, amely a szolgáltató által elsimert hogy nem működik megfelelően, hűségidőn belül lemomndhatom valahogy kötbér nélkül?
Szolgáltató váltás után a mobilom nem érzékeli a 4G-t. Előfizetésem van rá, és a Sim kártya másik telefonban teljesen jól működik telefon beállítás szerint is érzékelnie kellene....
Hogy működik középiskolában (9. osztályban) való iskola váltás menete?
Ilyen esetben hogy működik a szak/egyetem váltás?
Szakváltás hogyan működik?
Milyen egyéb munka van Ausztriában - az idősgondozást leszámítva -, ahol működik 2 hetes váltás? (ha egyáltalán van. )

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!