Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy egy bizonyos életkor fölött ki kellene nőnie azt az embereknek hogy kínosnak tartják ha szeretik az animációs filmeket/rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
Nyilván tizenévesen, mikor sokan szeretnének felnőttnek tűnni, komolynak mutatni magukat, hajlamosak leszólni, kinevetni azt, aki szereti a meséket. Sokan vannak itt is akik kérdezik hogy nem ciki ezt meg azt nézni ennyi idősen? Mit gondol majd a mozi pénztáros, ha xy-ra kér jegyet x évesen? És a többi. Hatodikos lehettem mikor elkezdtem játszani egy online játékkal, ami alapjában véve gyerekeknek készült. Nyolcadikosan még mindíg játszottam vele, de mikor egy osztálytársam vigyorogva rákérdezett hogy még mindíg játszom-e, simán letagadtam, holott sosem hagytam abba, ma már ugyan ritkán havonta kb háromszor, de felnézek rá nosztalgiázni. Mára bárki rákérdezne, simán fel merném vállalni. Akkor kínosnak tartottam. Ugyan ez a helyzet a mesékkel is. Imádom az animációs filmeket és eszembe nem jutna letagadni, pedig pár évvel már elmúltam 18. Viszont sokaknál tapasztalom hogy felnőttként sem tudnak túllépni ezen hajlamosak leszólni azt, aki nem csak totál komoly, "felnőtt" dolgokkal foglalkozik, hanem igyekszik nem elfelejteni milyen gyereknek lenni.

2019. máj. 22. 07:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%

Ha jól számolom akkor huszonéves lehetsz.

Ennyi idősen nem gáz a nem túl gyerekes rajzfilmek nézése.

De mesék között is nagy különbségek vannak. A Thomas a gőzmozdony nézése már gáz lenne mivel ovisoknak készült de a mondjuk a Kalandra fel nézése meg ilyenek rendben vannak. Milyen meséket nézel és mivel játszol ha megkérdezhetem?

2019. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább arról kéne leszokniuk, hogy mindenáron felnőttek akarjanak lenni.Ennem semmi értelme.A felnőtt létnek semmi értelme.
2019. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit ködös a kérdés...milyen animációs filmekre gondolsz ? Mert pl az új bosszúállók is animációs film :D Azt pedig bő 30+ korosztály is nézni masszívan.

Ha animékre gondolsz akkor pedig engedd el ezt a kérdést...sose lesz elfogadott csak egy bizonyos körön belül.Ezt vagy elfogadod vagy sem.

2019. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Én gyakran nézek animációs filmeket. Néha jobban élvezem, mint a gyerekek. Az a nagy helyzet, hogy nem nagyon érdekel ám, hogy mit gondolnak erről mások. Attól mi még jól érezzük magunkat :)

40/F

2019. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4%

#4

Uristen egy 40 éves tata kisgyerekeknek szóló meséket néz?? Ultragáz

2019. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
60 elmúltam és igen, a párommal együtt, mindig is néztünk rajz filmeket, nézünk animációt. Azzal inkább baj van, akiben gyerekből nem marad semmi, vagy vagy azt hiszi, attól lesz felnőtt, ha ezektől elzárkózik.
2019. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
My Little Pony hurrááá!!!
2019. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok már, de kinek mi köze ahhoz hogy egy ember mit csinál a SAJÁT otthonában, a SAJÁT szabadidejében????? 26 vagyok, nézek mesét. Nem, nem animét meg animációs filmet, hanem gyerekeknek szóló mesét, miért ne nézhetnék? Sőt van

kistesóm és játszani is szoktam vele. És akkor mi van?

És akinek kisgyereke van? Simán nézi vele a meséket, játszik vele. Akkor ő is gáz? Nézzetek már magatokba, jó ég.


Kérdező ne törődj másokkal azt csinálsz és nézel, amit akarsz! :)


Az oksokodó kommentelőnek, aki a 40 éves komment társat tatának nevezte és egyéb kedves dolgok meg üzenem, hogy mi sem formálunk véleményt arról, hogy te mit csinálsz, te se tedd! Nem az a gáz aki mesét néz, hanem az aki indokolatlanul sérteget másokat, hiszen azt már a 11 éves kistesóm is tudja, hogy nem szabad. :)

2019. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező is egy huszonéves ovis.
2019. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Attól tartok, te vagy nagyjából 13 éves és keménynek próbálsz tűnni. Remélem, majd kinövöd és rendes ember leszel nagykorodra. :)
2019. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!